15 березня 2023, 13:24

"Гірше, ніж Ані Лорак", – Влад Дарвін висловився про вчинок режисера Тараса Голубкова

Український режисер Тарас Голубков виїхав до Москви, де зняв кліп російській співачці Клаві Коке, яка підтримує війну РФ проти України.

"Гірше, ніж Ані Лорак", – Влад Дарвін висловився про вчинок режисера Тараса Голубкова

Співак і автор пісень Влад Дарвін висловився про вчинок режисера Тараса Голубкова, який, скориставшись дозволом Міністерства культури, виїхав до Москви, де зняв кліп пропутінській співачці.

"Його вчинок не просто зрада, а кримінальна справа, тому що він обманним шляхом перетнув кордон. Він обдурив державу та Міністерство культури. Це гірше, ніж Ані Лорак і Регіна Тодоренко", - сказав артист в інтерв'ю Аліні Доротюк.

Також Дарвін висловив жаль з приводу того, що Голубков так вчинив, адже цей режисер, на думку співака, був дуже перспективним для України, він показував у кліпах нереальну динаміку та зняв багато значущих робіт.

Крім того, Влад Дарвін згадав про учасників "Фабрики зірок", у якій він теж брав участь. Сьогодні співак не спілкується з Регіною Тодоренко, Владом Чирвою, Оленою Виноградовою й іншими виконавцями, які відмовчуються.

"На початку війни я зробив особистий запит Регіні Тодоренко. Вона його проігнорувала. Після того я вирішив, що навіть емоції образи не варті того, щоб відчувати їх по відношенню до тих людей, які не можуть у вирішальний момент підтримати свій народ", - сказав артист.

Нагадаємо, в Україні відреагували на присудження "Оскара" фільму про Навального: "Навіщо тоді постійно говорити про гуманізм і справедливість?"

Також ми повідомляли, що старша дочка Полякової викликала обурення в українців: "Бідолаха, важко їй вижити в Європі".

Раніше Павло Зібров розповів про розрив стосунків із родичами з окупованого Криму: "Послав".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини