27 березня 2023, 07:30

Скасування Лорак у РФ: співачка заявила про "утиски" в Україні та допомогу ЗСУ

Ані Лорак відреагувала на скасування її концертів у Краснодарі після звинувачень у збиранні грошей на потреби ЗСУ.

Скасування Лорак у РФ: співачка заявила про "утиски" в Україні та допомогу ЗСУ

З 24 лютого 2022 року Ані Лорак не знайшла часу, щоб висловитися про повномасштабну війну й агресію РФ проти України. Співачка продовжує працювати у РФ і збиралася організувати чотири концерти у російських містах: Воронежі, Ростові-на-Дону, Краснодарі та Москві.

Однак голова Краснодара Наумов прочитав у Мережі чутки про те, що Лорак нібито фінансує ЗСУ, та заборонив її концерт у місті. Він боїться, що виручені за виступ гроші співачка віддасть українським захисникам.

Воронеж і Ростов так само відмовили Лорак в організації концертів. Судячи з афіш, їх перенесли на кінець квітня. Однак ніхто не може дати гарантій, що заходи відбудуться.

Лорак вирішила не ризикувати та написала великий пост у себе в соцмережах, у якому заявила, що 2014 року вона "опинилася у дуже незручній ситуації", коли від неї нібито вимагали грати в якісь ігри в Україні. Саме через такі "утиски" вона прийняла рішення переїхати до Росії, де "продовжувала зростати як артист".

Також вона наполягає на тому, що "не підтримує жодних форм насильства та загибель людей унаслідок конфліктів розбиває мені серце".

Лорак запевняє, що ніколи не надавала військову допомогу, та закликає не вірити пропагандистам, яких називає ЗМІ.

"Я можу допомагати тільки у рамках гуманітарної місії, що я і робила усе життя", - пише Лорак.

Намагаючись всидіти на двох стільцях, Лорак заявила, що не може зробити вибір між РФ і Україною, оскільки вона всього лише співачка, а не політик.

Як повідомлялося раніше, у вересні 2022 року, коли через російську агресію постраждали сотні тисяч українців, Лорак раптово згадала про свою батьківщину заради виступу в ЄС.

Однак невдовзі Німеччина та Чехія заявили про скасування концертів співачки. Причини різняться, а організатори невпевнено кажуть, що співачка, можливо, виступить у Європі 2023 року.

У січні 2023 року Лорак уперше висловилася щодо війни, розповівши про спілкування з молодшим братом у новорічну ніч.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини