6 квітня 2023, 12:32

У Росії новий кандидат в "іноагенти": влада скасовує концерти Діани Арбеніної

Щонайменше у трьох містах Росії дізналися про скасування концертів рок-виконавиці Діани Арбеніної.

У Росії новий кандидат в "іноагенти": влада скасовує концерти Діани Арбеніної

На території Російської Федерації почали скасовувати концерти відомої співачки Діани Арбеніної, яка не підтримала вторгнення ЗС РФ в Україну, передає Діалог.UA з посиланням на повідомлення, опубліковані одразу на кількох російських інтернет-ресурсах.

ЗМІ пишуть, що концерти Арбеніної вже скасовано під різними приводами у Чебоксарах, Ульяновську та Тольятті. Також наголошується, що під загрозою зрив усього туру співачки містами Росії.

Повідомляється, що реальною причиною скасування концертів Діани є її критична позиція щодо так званої "спецоперації", а за фактом - неоголошеної війни в Україні.

Варто зазначити, що Арбеніна ще торік виконала пісню "Не молчи", в якій підкреслює безумство цієї "СВО" та масову загибель військових РФ на території іншої держави, куди вони вторглися.

Судячи з усього, російська влада вирішила поставити нові бар'єри на шляху Арбеніної, щоб співачка більше не могла у концертних залах виконувати антивоєнні пісні. Також не виключено, що її слідом за іншими відомими діячами російської естради запишуть в "іноземні агенти".

Нагадаємо, російські чиновники вимагають повісити на відому виконавицю Монеточку ярлик "іноагента" та конфіскувати її майно.

Також відомого російського актора Назарова із серіалу "Кухня" звільнили разом із дружиною з театру за засудження війни в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини