13 квітня 2023, 11:38

Московські попи з УПЦ МП настукали у поліцію на акторів "Кварталу 95" Кошового та Пікалова – відео

Священики "УПЦ" донесли у правоохоронні органи на коміків "Кварталу", вважаючи їхні жарти образливими для честі та гідності.

Московські попи з УПЦ МП настукали у поліцію на акторів "Кварталу 95" Кошового та Пікалова – відео

Священики так званої "УПЦ", яка насправді є філією Російської православної церкви в Україні, звинуватили коміків із "Кварталу 95" Євгена Кошового й Олександра Пікалова через те, що ті начебто зазіхнули на честь і гідність громадян "відповідно до їхніх релігійних переконань". Про це йдеться на офіційному сайті "УПЦ" Московського патріархату.

7 грудня 2022 року Кошовий і Пікалов у передачі "Байрактар News" випустили цілу низку жартів про московських попів, які, на думку гумористів, порушили більшість заповідей божих, включно з "не вкради", "не перелюбуйся", "не лжесвідчи" та "не сотвори собі кумира".

Артисти також згадали, як правоохоронні органи застукали московського попа у ліжку зі співаком церковного хору, а також спіймали на гарячому, коли ті грабували храми. Також згадано й агентурну роботу священиків на ФСБ РФ.

"Було б добре мати відповідний прайс-лист: плюнути у священика УПЦ МП - 20 грн, залишити "священне писання" цвяхом на позашляховику - 50 грн, вдарити по лівій щоці й автоматично по правій - 100 грн", - так звучав один із жартів "Кварталу", що особливо розізлив попів із так званої "УПЦ".

Проросійські священики, які не витримали "баттхьорд" після таких гумористичних новин, вирішили написати донос до поліції та зажадали, щоб Кошового та Пікалова притягнули до відповідальності, бо ті "зазіхнули на честь" співробітників церкви.

Крім того, московські батюшки закликали всіх "ображених" вірян писати якомога більше кляуз у правоохоронні органи.

Нагадаємо, у митрополита Онуфрія та понад 20 священиків УПЦ МП розкрили громадянство Російської Федерації.

Як раніше повідомлялося, головного московського попа у Черкасах Дениса Снігірьова викрили на пропаганді наративів Кремля.

Додамо, кремлівських агентів, виявлених серед представників так званої "УПЦ", подали на обмін полоненими.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини