18 квітня 2023, 10:17

У Росії починається цькування репера Jah Khalib за підтримку України: вимагають скасувати концерти

Jah Khalib у РФ зазнає переслідувань за свої симпатії до України та критику так званої "спецоперації".

У Росії починається цькування репера Jah Khalib за підтримку України: вимагають скасувати концерти

У Російській Федерації "патріоти", які прогнулися перед владою, вимагають скасувати концерти відомого репера Бахтіяра Мамедова (сценічний псевдонім Jah Khalib). Виконавець відкрито підтримував Україну після вторгнення російських військ, передає Діалог.UA.

Виступи Мамедова, які були заплановані у концертному залі "Крокус Сіті Хол" (Москва) та КСК "М-1 Арена" (Санкт-Петербург), під загрозою зриву.

Перший заступник голови комітету Держдуми РФ з питань освіти Яна Лантратова звернулася до Генеральної прокуратури та звинуватила Jah Khalib у підтримці Збройних сил України. Чиновниця акцентувала увагу на тому, що репер відвідував Київ і захоплювався українцями. Також вона зажадала перевірити Мамедова на предмет спонсорування ЗСУ.

Варто зазначити, що у Росії до цькування музиканта долучилися й інші чиновники, "громадські працівники" й інші Z-патріоти, які настрочили купу доносів у всі інстанції - від Мінкульту до силових структур.

Нагадаємо, у Росії новий кандидат в "іноземні агенти": влада під різними приводами скасовує концерти Діани Арбеніної.

Як раніше повідомлялося, російські чиновники вимагають повісити на відому виконавицю Монеточку ярлик "іноагента" та конфіскувати її майно.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини