3 травня 2023, 14:06

Креатив від Укрзалізниці та Колі Серги: поїзд Київ – Краматорськ тепер вирушає під пісню "Додому" – відео

На столичному вокзалі у пасажирів помітно піднявся настрій, коли почувся голос українського співака Миколи Серги.

Креатив від Укрзалізниці та Колі Серги: поїзд Київ – Краматорськ тепер вирушає під пісню "Додому" – відео

Поїзд "Інтерсіті+" за напрямком Київ - Краматорськ відтепер вирушатиме зі столичного вокзалу під пісню "Додому" ("Домой") відомого українського виконавця та солдата ЗСУ Колі Серги, інформує прес-служба Укрзалізниці.

"Київський вокзал перед відправленням рейсу "Інтерсіті+" за маршрутом Київ - Краматорськ бачив більше щирих обіймів, аніж ми за всі сонячні дні від початку повномасштабного вторгнення", - наголошується у повідомленні.

В українському державному транспортному відомстві наголосили: пісня Колі Серги "Додому" нагадуватиме усім пасажирам про те, що на них з надією чекають удома, зокрема й у тих населених пунктах, які поки що перебувають під російським ярмом, але які обов'язково деокупують українські захисники.

"Близькі, рідні, друзі, батьки, кохані, дружини, діти, чоловіки - всі чекають на своїх. І вони неодмінно повернуться додому", - наголосили в Укрзалізниці.

Варто зазначити, що Краматорськ Донецької області є особливим символом українського спротиву ще з 2014 року. Він був одним із перших захоплений російськими диверсантами та сепаратистами "ДНР". Крім того, це місто було й деокуповане одним із перших під час Антитерористичної операції.

Тепер же починаючи з 24 лютого 2022 року Краматорськ постійно зазнає обстрілів з боку ЗС РФ. Але завдяки стійкості українських захисників, які утримують лінію фронту, під час повномасштабної війни російським окупантам так і не вдалося увійти у цей населений пункт.

Нагадаємо, відомий український боксер Олександр Усик, який стріляє на фронті, потрапив на відео.

Раніше музикант Коля Серга згадав найнебезпечніші моменти за пів року служби в українській армії.

Також ми писали про те, як розвідник Роман Кашпур, який втратив на фронті ногу, здолав Лондонський марафон і приніс до фінішу прапор із розписом Залужного.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини