4 травня 2023, 10:27

У Росії слідчі прийшли з обшуками до Олексія Паніна, але зазнали повного фіаско

Відомому російському артисту Паніну намагалися "шити" кримінальну справу за "виправдання теракту" на Кримському мосту.

У Росії слідчі прийшли з обшуками до Олексія Паніна, але зазнали повного фіаско

У Росії триває тотальне переслідування інакомислячих, включно з відомими представниками кіноіндустрії та інших видів мистецтв. Так, режим Путіна вирішив серйозно взятися за актора Олексія Паніна. У його квартиру прийшли з обшуком, але, як виявилося, він встиг до цього підготуватися заздалегідь, передає Діалог.UA за матеріалами ТАСС і Телеграм-каналу Mash.

"Відносно Олексія Паніна слідчими столичного СК порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 205.2 КК РФ (публічні заклики до здійснення терористичної діяльності або публічне виправдання тероризму) за його висловлювання, що виправдовують теракт на Кримському мосту", - так пише ТАСС з посиланням на повідомлення СКР.

Варто зазначити, що російські карателі, які отримали від свого начальства вказівку "запресувати" актора, зазнали повного фіаско. Вони прийшли у його московську квартиру з обшуком, але не знайшли там не тільки самого Паніна, а й жодної речі, яка належить йому. Виявилося, що завбачливий артист усе своє майно розпродав або відвіз за кордон.

Річ у тім, що ще 8 жовтня 2022 року, коли на Кримському мосту стався найпотужніший "хлопок", вивівши цей незаконно побудований об'єкт з ладу, Панін написав примітний пост. Актор, коментуючи вибух на мосту, підкреслив, що не може приховати радості від події.

До цього Панін засудив російське вторгнення в Україну та невтішно висловлювався про владу РФ.

Варто зазначити, що він ще з 2020 року жив в Іспанії, але періодично приїжджав на батьківщину, у нього у Москві залишалася квартира. У 2022 році, розуміючи, що після таких слів йому загрожує переслідування з боку правлячого режиму, Олексій ухвалив рішення не повертатися до Росії.

Коли до Паніна нагрянули з обшуком, виявилося, що та московська квартира вже йому не належить, а свої речі він давно звідти забрав. Судячи з усього, майно актора знаходиться вже у США, де і перебуває він сам.

Таким чином, спроба силовиків РФ "пресанути" чергового інакомислячого закінчилася повною невдачею.

Нагадаємо, у Росії цинічно зажадали притягнути латвійську співачку Лайму Вайкуле за статтею "Реабілітація нацизму".

Раніше у Мережі з'явилося відео, як Панін і Вєрка Сердючка заспівали на одній сцені про Путіна, що дуже не сподобалося росіянам.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини