16 травня 2023, 14:23

"Там за посмішку можуть дати по морді", – дружина російського актора Назарова зі здриганням згадала про реалії РФ

Ольга Васильєва, дружина зірки "Кухні" Дмитра Назарова, висловилася про жахливу атмосферу, що панує у Росії, яка з кожним роком лякала її все більше.

"Там за посмішку можуть дати по морді", – дружина російського актора Назарова зі здриганням згадала про реалії РФ

Дружина актора Дмитра Назарова, який виїхав із РФ, розповіла про атмосферу перебування у Росії, яку вона добре запам'ятала. За її словами, у цій країні не можна йти вулицею та посміхатися, бо люди можуть відреагувати на це неадекватно, аж до застосування фізичної сили. Водночас у Європі те саме можна робити абсолютно спокійно.

"Ти абсолютно спокійно насолоджуєшся, даруєш свою посмішку зустрічному перехожому. І це по всій Європі було і 100 років тому, і я завжди була щаслива, коли потрапляла у це середовище, тому що з кожним роком у Росії було все страшніше посміхатися: у відповідь ти можеш чомусь отримати по пиці", - розповіла Васильєва.

При цьому на відеофрагменті можна помітити, що її чоловік, який сидить поруч із нею, зовсім не посміхається, мабуть, за старою російською звичкою.

Відеоепізод із промовою Ольги Васильєвої можна подивитися у Telegram-каналі "Україна 365".

Зазначимо, сьогодні подружжя проживає у Франції в Каннах, де у них є затишна квартирка.

Також дружина відомого артиста порадила всім росіянам транслювати любов, тому що тільки завдяки цьому "ми всі можемо спокутувати провину". Потім Васильєва додала: "Ми працюємо, ми не зупинимося, поки хтось не прийдета не розстріляє нас тут".

У її словах вловлюється тваринний страх перед репресивною машиною РФ, яка своїми щупальцями може дістати нібито навіть за кордон.

Нагадаємо, Дмитро Назаров прокоментував чутки про своє проживання в Ізраїлі "на розкладачці".

Також Дмитро Назаров зізнався, що колись теж виконував у Росії команди, але тепер зіскочив із "повідка".

Раніше ми повідомляли, що Дмитра Назарова
звільнили з МХАТ за антивоєнну позицію.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини