17 травня 2023, 13:15

Співак Віктор Павлік показав спеціальну перепустку від комендатури та потрапив у неприємну історію – кадри

Поліцейські вилучили спеціальний документ у Павліка після того, як його дружина похвалилася його наявністю у Мережі.

Співак Віктор Павлік показав спеціальну перепустку від комендатури та потрапив у неприємну історію – кадри

У Києві співробітники Нацполіції забрали у народного артиста України Віктора Павліка спеціальну перепустку для переміщення Південним мостом через Дніпро. Сталося це після того, як дружина Павліка Катерина Реп'яхова похизувалася в Інтернеті поїздкою мостом, а відео з її пафосною промовою завірусувалося та є предметом для обурення громадян.

Інформацію про цей неприємний інцидент за участю "зірки" розмістили співробітники Головного управління Національної поліції у Києві на своєму ресурсі.

Крім того, поліцейські опублікували фото, на яких відомий артист зображений із заретушованим обличчям. Повідомляється, що працівники МВС не тільки вилучили у "зірки" документ, а й провели з Павліком і його дружиною роз'яснювальну бесіду, нагадавши, що фіксувати об'єкти стратегічного значення у період воєнного стану категорично заборонено.

Раніше дружина Павліка, проїхавшись Південним мостом через Дніпро у Києві, зробила відео та виклала його у Мережу, заявивши, що чоловік зробив їй подарунок - спецперепустку, що дає змогу переміщатися стратегічним об'єктом і їздити містом у комендантську годину.

Зі свого боку, сам Павлік на відео в Instagram показав на камеру документ від військової комендатури та сказав: "Це тобі у подарунок перепустка, зай".

Усе це побачили звичайні українці, яких така розв'язна поведінка артиста та його дружини під час війни дуже обурила.

Окремим пікантним моментом є той факт, що Віктор Павлік під час президентських виборів 2010 року активно підтримував Януковича та ще й агітував за нього, тож кияни були спантеличені, з якою метою та хто саме видав перепустку Павліку та його дружині, в той час, як для звичайних людей переміщення столицею вже понад рік є обмеженим.

"А що з тими, хто видав цю перепустку? Чому їх видають і кому? Може, й собі придбати...

Сором. Дорослий чоловік, а виявилося, що зовсім розуму немає", - обурюються вони у Facebook.

Нагадаємо, ще одна "зірка", яка активно підтримувала в Україні проросійські сили, Ані Лорак зробила нову фатальну помилку, давши скандальне інтерв'ю про війну.

Як повідомлялося, вокаліст "Бі-2" Єгор Бортник влаштував сеанс "екзорцизму" для Z-патріотів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини