2 червня 2023, 10:09

Актор Панін заявив про готовність приїхати в Україну та "здатися" співробітникам СБУ через "кримнаш"

Відомий актор Панін захотів реабілітуватися перед Україною за помилки, зроблені під впливом кремлівської пропаганди.

Актор Панін заявив про готовність приїхати в Україну та "здатися" співробітникам СБУ через "кримнаш"

Російський актор Олексій Панін, який виступив у 2022 році проти війни в Україні та залишив територію РФ разом зі старшою донькою, звернувся до глави Служби безпеки України зі спеціальною заявою, передає Діалог.UA з посиланням на його ТГ-канал.

Панін визнає свої помилки, вчинені у 2014 році, зокрема, перформанс на анексованому півострові з фразою "Крим - наш", а також просить викреслити його з "чорних списків" в Україні. Крім того, він заявляє, що готовий прилетіти в Україну й особисто зустрітися з правоохоронцями, а також дати пояснення у суді, якщо буде потрібно для своєї реабілітації.

"Звернувся б до Володимира Олександровича Зеленського, але ми з ним, на жаль, не знайомі, тому, загалом, вийшла кумедна історія... У 2014-му стосовно мене порушили кримінальну справу в Україні про посягання на територіальну цілісність країни", - нагадав Панін.

Річ у тім, що 9 років тому, коли РФ, порушивши всі договори з Україною про співпрацю, захопила АРК Крим, Панін тоді піддався цій імперській хвилі у Росії та почав на камеру повторювати фразу "Крим - наш". Крім того, тоді він в оголеному вигляді "культурно відпочив" у Криму, демонстрував російський триколор і всіляко висловлював свою радість, про що зараз шкодує.

"У 2014 році я мав необережність через свою дурість і під впливом алкоголю бігати з російським прапором і кричати: "Крим - наш". Щиро шкодую, що я був такий самий, як і багато росіян, зомбований. До чого це я, на мене зараз у Росії порушено кримінальну справу, я перебуваю у розшуку, тому що з першого дня війни я не підтримую вбивцю та злочинця Путіна", - сказав Олексій Панін.

Актор стверджує, що жодного розрахунку у його діях немає, йому жодних матеріальних благ не потрібно: ні житло, ні робота, а просто він хоче, щоб українці не вважали його ворогом.

"Досі в Україні я перебуваю у списках осіб, які загрожують країні. Я впевнений, що це помилка", - наголосив він.

Раніше у Мережі з'явилося відео, як Панін і Вєрка Сердючка заспівали на одній сцені про Путіна, що дуже не сподобалося росіянам.

Нагадаємо, дочка Паніна Анна з гумором відповіла на обшук і порушення кримінальної справи проти батька.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини