6 червня 2023, 11:42

Український футболіст Зозуля про підрив росіянами Каховської ГЕС: "С**куни злякалися контрнаступу ЗСУ"

Ексфорвард національної збірної України Роман Зозуля висловив думку з приводу теракту на Каховській гідроелектростанції.

Український футболіст Зозуля про підрив росіянами Каховської ГЕС: "С**куни злякалися контрнаступу ЗСУ"

Відомий український футболіст, колишній нападник збірної України Роман Зозуля, який зараз виступає за іспанський "Райо Махадаонда", відреагував у своєму Telegram-каналі на терористичний акт, який російські військові вчинили сьогодні вночі на Каховській ГЕС у Херсонській області.

"Р*сіяни не люди. Сьогодні ці покидьки підірвали Каховську ГЕС. Зараз Херсонщину підтоплює. Страждають цивільні. Наслідки цієї катастрофи ми поки що не можемо уявити.

На жаль, те, що сталося сьогодні, черговий доказ того, що ми маємо справу з убл****ми. С**куни бояться контрнаступу ЗСУ та роблять усе, щоб відтягнути цей момент, щоб зруйнувати плани ЗСУ", - наголосив Роман.

Водночас футболіст зазначив, що підривом на Каховській ГЕС росіяни не доб'ються свого, все одно українські землі будуть деокуповані, а загарбники з РФ - вигнані звідусіль. Водночас спортсмен закликав співвітчизників дотримуватися режиму тиші та не вимагати від української армії наступати "якомога швидше".

"Нічого не зупинити вже. Наступ буде. Але не треба про це кричати... ЗСУ закликали всіх до тиші. Зберігайте її. Одного ранку ми прокинемося та дізнаємося, що наші хлопці пішли вперед. А до цього моменту наше з вами основне завдання - допомагати військовим... Віримо у ЗСУ, ППО та нашу неньку Україну!" - написав Зозуля.

Нагадаємо, сьогодні, 6 червня, близько 2:30 російські військові вчинили терористичний акт, підірвавши дамбу Каховської ГЕС, яку контролювали з кінця лютого 2022 року. Під загрозою затоплення опинилася частина Херсонської та Запорізької областей, для запобігання масовим жертвам оголошено евакуацію.

Після цього в українському Енергоатомі заявили, що підрив росіянами Каховської ГЕС створив загрозу для Запорізької АЕС.

Пізніше стало відомо, що росіяни, підірвавши Каховську ГЕС, фактично залишили Крим без питної води - з'явилася реакція обох воюючих сторін.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини