12 червня 2023, 07:20

Коли вік не перешкода: компанія Маска запримітила унікального 14-річного Квазі

14-річний американець Квазі прийнятий у команду SpaceX на посаду інженера-програміста.

Коли вік не перешкода: компанія Маска запримітила унікального 14-річного Квазі

Цей той випадок, коли вік не перешкода. Саме так вирішила компанія Ілона Маска, коли взяла до себе на роботу у команду SpaceX тямущого та розумного 14-річного Кайрана Квазі.

Студент Університету Санта-Клари (Каліфорнія, США) зізнався, що спочатку планує закінчити навчання, а вже після піти на роботу у Starlink (Редмонт, США), інформує "Україна 365".

Сам Квазі повідомив про таку несподівану новину на своїй сторінці у LinkedIn. Він зізнався, що буде інженером-програмістом, а саму компанію не злякав його вік.

Підліток уже закінчив інженерну школу Санта-Клари, але у майбутньому з мамою переїде жити до Редмонту, щоб там приступити до роботи.

Самі батьки зрозуміли унікальність дитини, коли їй виповнилося лише два роки. На той момент він вимовляв не просто окремі слова, а цілі речення.

У 7 років він уже почав програмувати на Python, одночасно з цим відвідував лекції з навчання роботі на комп'ютері з відкритими вихідними кодами.

У 9 років пройшов стажування в Intel Labs, а в 11 років вступив до Університету Санта-Клари.

Зараз підліток намагається вивчити дві мови: китайську та бенгальську.

Минулого року Квазі пройшов стажування у фірмі Blackbird.AI. Водночас підліток зізнався, що дитинство у нього є та він такий самий підліток, як і всі навколо: у вільний час читає, грає у комп'ютерні ігри тощо.

Раніше ми повідомляли, що уряд США дав добро Маску на тестування мікрочіпів у мозку у людей.

Нагадаємо, у травні 2023 року Медведєв, відійшовши "від сплячки", запросив Маска у Бахмут.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини