12 червня 2023, 08:49

У Росії переслідують за антивоєнні висловлювання гурт "Звери": донос написав відомий журналіст

Концерт "Зверей" у Пітері скасували через кляузу Юрія Кота, колишнього українського журналіста, а нині прокремлівського пропагандиста.

У Росії переслідують за антивоєнні висловлювання гурт "Звери": донос написав відомий журналіст

У Санкт-Петербурзі скасовано концерт відомої російської рок-групи "Звери". Гурт мав виступити 16 червня на благодійному концерті на Дворцевой площі у рамках Петербурзького Міжнародного економічного форуму. Донос на музикантів написав відомий телеведучий, а нині декан факультету журналістики Московського державного інституту культури Юрій Кот, передає Діалог.UA.

Відомо, що Кот працював в Україні на телеканалах "Інтер" і "УТ-1", під час подій "Євромайдану" повністю підтримав режим Януковича, брав участь в "Антимайдані", а пізніше виїхав у Росію, де став пропагандистом і "головою, яка розмовляє" на провладних телеканалах.

Що стосується Білика та його товаришів по гурту "Звери", то вони неодноразово засуджували "спецоперацію" та відмовилися від концертів у Криму.

Юрій Кот у своїй кляузі написав, що вокаліст гурту "Звери" Роман Білик - це "п'ята колона". Про те, що він в Україні був сам цією "колоною", колишній журналіст скромно промовчав.

"У Білика багата біографія справжнього представника п'ятої колони. Коли 2020 року громадяни Росії голосували за поправки до Конституції, кумир молоді Рома Звір на блакитному оці розповідав, як він жодного разу не голосував на виборах президента, як російське суспільство боїться поліції та не довіряє владі, а голосування, напевно, треба бойкотувати, тому що все одно все намалюють за виборця", - написав Кот.

Також пропагандист, люб'язно прийнятий у РФ на роботу у МДІК, пригадав Білику підтримку режисера Кирила Серебреннікова.

                                                       Пропагандист Юрій Кот


Крім того, стало відомо, що представники такого собі Федерального проєкту з безпеки та боротьби з корупцією звернулися до Генпрокурора РФ Ігоря Краснова з проханням перевірити Білика на фінансування ЗСУ.

Тепер, як пишуть ЗМІ РФ, замість "Зверей" на сцену вийдуть лояльні режиму Путіна гурти "Чиж и Со", а також "Джанго".

Нагадаємо, комік-пародист Максим Галкін, якого у Росії визнали "іноагентом" у вересні 2022 року, подав позов до Замоскворецького суду Москви з вимогою зняти з нього цей ярлик.

Пізніше стало відомо, що суд у Москві цілком прогнозовано відхилив позов артиста.

Як повідомлялося раніше, Міністерство юстиції РФ додало до реєстру "іноагентів" одразу 9 дев'ятьох осіб, серед них музикант із відомого рок-гурту "Бі-2" Єгор Бортник.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини