19 червня 2023, 16:59

Путініст Кучера відмовився порвати американський паспорт сина, назвавши "залізобетонний" аргумент

Путінський поплічник Оскар Кучера категорично заявив, що не збирається відмовлятися від громадянства США для свого молодшого сина.

Путініст Кучера відмовився порвати американський паспорт сина, назвавши "залізобетонний" аргумент

Російський актор і телеведучий Оскар Кучера, який відкрито підтримує путінський режим, відмовився порвати американський паспорт молодшого сина. Це сталося під час бесіди з путінським пропагандистом Борисом Корчевниковим, який і запропонував акторові покінчити з американським минулим, але той у реальності виявився не таким вже й радикальним.

Під час бесіди Кучера явно продемонстрував прагнення всидіти на двох стільцях одночасно. Спочатку він заявив, що Америка воює не тільки руками українців, а й своїми власними. Після цього Корчевников зробив йому конкретну пропозицію - порвати паспорт свого молодшого сина, відмовившись таким чином від причетності до країни-ворога. Але актор категорично відмовився, заявивши: "Америка нам не ворог. Ворог - це американський уряд".

Епізод уривка з інтерв'ю Кучери Корчевникову можна подивитися у Telegram-каналі "Україна 365".

Борис Корчевников спробував достукатися до Кучери за допомогою аргументів, що стосуються "сатанинської" політики США, наприклад, популяризації одностатевих шлюбів. Але навіть після цього актор не погодився покінчити з прив'язкою до Америки. Він заявив, що це популізм, а також закликав не міряти всіх під одну гребінку. "Для чого? Люди різні. Це просто папірець, тому що хтось колись вирішив, що тільки з цим папірцем можна жити, я взагалі проти паспортів", - сказав фанат Путіна.

"Якщо це просто папірець, то чому його не викинути?" - запитав Корчевников.

"Хочеш - викидай!" - відповів Кучера, поставивши жирну крапку у цьому питанні.

Раніше ми повідомляли, що у Росії не на жарт зчепилися два путінські поплічники Газманов і Кисельов.

Нагадаємо, путінський пропагандист Корчевников зі сльозами на очах пообіцяв приїхати в Україну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини