22 червня 2023, 15:27

"Їдьте на Донбас", – співачка Наргіз звернулася до російських артистів через Україну

Підтримавши Україну, узбецька співачка Наргіз виступила з жорсткою заявою, рекомендуючи російським артистам не їхати в Узбекистан.

"Їдьте на Донбас", – співачка Наргіз звернулася до російських артистів через Україну

Узбецька співачка Наргіз Закірова, яка виступила проти вторгнення російської армії в Україну, зробила жорстку заяву про російських артистів, які підтримують війну й окупаційні дії Москви. Співачку обурило, що прихильники Путіна та військових дій їдуть до Узбекистану з концертами, намагаючись заробити.

Не соромлячись у висловлюваннях, Наргіз "пройшлася" по Ірині Дубцовій, проте пізніше записала ще одне відео, опублікувавши його у сторіс соціальної мережі Instagram, в якому пояснила, що її заява стосується не тільки Дубцової, а й усіх прихильників Путіна та війни.

"Чого ви всі сполошилися? Повторюся ще раз: їдьте та підтримуйте своїми піснями своїх солдатиків-окупантів. На Донбас або до Бахмуту. Чого ви всі у Ташкент претеся?" - підкреслила вона.

Узбецька співачка зазначила, що тим, хто підтримує путінський режим і війну, немає місця в Узбекистані: такі люди мають давати концерти для окупантів, залишаючись у РФ.

"Не треба до нас сюди їхати! Їдьте підтримувати своїх орків!" - підкреслила вона.

Ба більше, відома своєю підтримкою України співачка наприкінці відеозвернення вигукнула: "Слава Україні!"

Після публікації відео на Наргіз обрушилася велика кількість скарг і обурень з боку росіян, частину з яких вона опублікувала у своєму Telegram-каналі.


Крім того, Узбекистан слідом за Казахстаном бойкотує Z-співака за підтримку війни: "Ні Лепсу".

Нагадаємо, раніше українська співачка Оля Полякова відреагувала на Z-заклик російських співаків Баскова та Лепса.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини