6 липня 2023, 17:16

"Зруйновані долі українських родин", – Вакарчук показав важке відео з Донецької області

Лідер "Океану Ельзи", який виступає з концертами для українських захисників на фронті, побував у повністю зруйнованому окупантами селі Долина.

"Зруйновані долі українських родин", – Вакарчук показав важке відео з Донецької області

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, який постійно їздить з імпровізованими концертами для бійців ЗСУ на передову, зупинився у селі Долина Донецької області, повністю знищеному російськими окупантами.

Кадри розрухи та спустошення Вакарчук опублікував у себе в Instagram.

"Сьогодні у Донецькій області. І вже хто знає в який раз, а болить, як уперше, тому що це ж не про зруйновані будинки. Це зруйновані долі українських родин, які плекали свої будинки, садиби, свою родинну історію. Пам'ятайте щохвилини про це. Ворог ще тут, на нашій землі. Не витрачайте час і сили на дрібниці, щоб не втратити найважливіше. Разом до Перемоги! Тільки так", - зробив підпис до свого відео Вакарчук.

Раніше ми писали, що знаменитий український музикант і співак Святослав Вакарчук поїхав із Києва до Харкова, щоб показати людям, яка там розруха після обстрілів.

Також ми повідомляли, що на початку війни Вакарчук гнівно звернувся до жителів країни-окупанта у спробі достукатися до росіян.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини