20 липня 2023, 15:25

У Мережі скандал: Мінкультури замовило зйомки комедії за 33 млн грн: "Може, краще дрони для ЗСУ?!"

Сума бюджету викликала гучний скандал у соціальних мережах: українці обурені.

У Мережі скандал: Мінкультури замовило зйомки комедії за 33 млн грн: "Може, краще дрони для ЗСУ?!"

В Україні розгорівся великий скандал, пов'язаний із державним замовленням виробництва комедії під робочою назвою "СМТ Інгулець" про власника ФК "Інгулець", агробізнесмена Поворознюка. Інформація стала надбанням громадськості після проведення тендеру на платформі Prozorro, який відбувся напередодні у вівторок.

Проєкт має бути серіалом про двох айтішників, які опиняються у Кіровоградській області.

Згідно з тендерною документацією, замовником серіалу є Міністерство культури України. За свої послуги виконавець робіт отримає 33,6 мільйона гривень. Це компанія "Прототип Продакшн", що належить шоумену, телеведучому та бізнесмену Юрію Горбунову. Він буде продюсером серіалу й одним з авторів сценарію.

Сума бюджету викликала гучний скандал у соціальних мережах: українці обурені тим, що під час війни Міністерство культури витрачає мільйони гривень на зйомки комедійного серіалу, коли українським військовим бракує дронів і зброї на передовій.

На захист проекту оперативно виступив Горбунов, на якого очікує серйозний прибуток. На своїй сторінці у соціальній мережі Instagram він заявив, що зйомки комедійного серіалу допоможуть протистояти російській пропаганді. У відповідь у коментарях українці обрушилися на нього з критикою, ставлячи запитання про те, яким чином комедія допоможе українським солдатам на фронті.

Раніше у Мережі розгорілася дискусія: користувачі пишуть, що міста України витрачають колосальні суми на озеленення, асфальт і прикрашання парків замість того, щоб закуповувати дрони.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини