24 липня 2023, 11:52

"Клінічні" випадки: у Мережі виклали топ-10 зрадників України зі сфери шоу-бізнесу

У спецпроєкті "Топ-10" на "Люкс ФМ" озвучили імена десяти найкринжовіших зрадників Украни, які у той чи інший спосіб підтримують країну-агресора.

"Клінічні" випадки: у Мережі виклали топ-10 зрадників України зі сфери шоу-бізнесу

Анна Asti, Ані Лорак, Йолка, Олександр Рева, Юрій Бардаш, MARUV, Регіна Тодоренко, Анна Сєдокова, Джиган і Таїсія Повалій - усі ці діячі шоу-бізнесу після повномасштабного вторгнення в Україну показали своє справжнє обличчя. На жаль, воно виявилося у них зрадницьким.

Про неприємні вчинки цих "зірок" розповіла Наталія Тур у спецпроекті "Топ 10" на YouTube-каналі "Люкс ФМ".

Особливу увагу ведуча приділила продюсеру, хореографу та співаку Юрію Бардашу, який відзначився скандальними висловлюваннями про українських бійців.

"У цієї людини поїхав дах, і їй потрібна допомога професіоналів десь у психлікарні, - сказала журналістка, - бо те, що з ним відбувалося на початку повномасштабного вторгнення, це, звичайно, цікавий клінічний випадок. Він зі Сходу нашої країни, з Луганська, та точно знає, як довго українцям там нав'язували російську пропаганду. Він як лідер думок міг впливати і на своїх земляків, і на російських шанувальників. Він міг їм розповісти правду, але, на жаль, став лідером максимально кринжевих вчинків".

Спершу Юрій Бардаш назвав українців нац**тами та відкрито говорив, що Росія - це величезна територія з ресурсами та великою культурою, а потенціал цієї країни не зрівняється з жодною країною у світі. Також, на думку Бардаша, Україні потрібно здатися Росії, таі, звичайно, як і всі путіністи, він вважає, що війною керує Захід.

Ба більше, Бардаш ображав і українських захисників, називаючи їх "селюками", які крутили коровам хвости та нічого не розуміють у війні.

"Бардаш - талановитий продюсер, але нікчемна людина. Зараз він нібито живе у Москві, від нього пішла дружина, він втратив співпрацю з крутими українськими артистами, але найсумніше - він втратив свою гідність", - підсумувала ведуча.

Інші персонажі з цього списку теж відзначилися ганебними вчинками. Зокрема, Регіна Тодоренко є лідером у сфері "мовчання", адже навіть коли російські ракети почали руйнувати її рідну Одесу, вона все одно не висловилася про війну.

Анна Сєдокова, яка народилася у самому серці України у Києві, продовжує насолоджуватися життям, проживаючи у Росії, й активно будує свою кар'єру, розповідає про схуднення, подорожує до США.

Недалеко пішла від неї й уродженка Ужгорода співачка Йолка, яка за весь час не промовила жодного слова про війну та продовжила виступати перед росіянами.

Про решту зрадників України можна подивитися на YouTube-каналі "Люкс ФМ".

Нагадаємо, уродженка Одеси Регіна Тодоренко через кілька годин після обстрілу Одеси опублікувала веселе відео.

Пропонуємо дізнатися, як зірки шоу-бізнесу та спортсмени України відповіли РФ на обстріл Одеси.

Раніше ми повідомляли, що новий кліп Шамана спровокував скандал: співака звинуватили у натяках на книгу Гітлера.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини