3 серпня 2023, 09:59

На Паніна та Собчак настукали після гучного інтерв'ю – тепер їх перевіряє Слідком РФ

Дочка путінської чиновниці Мізуліної хоче, щоб і Паніна, і Собчак притягнули до кримінальної відповідальності.

На Паніна та Собчак настукали після гучного інтерв'ю – тепер їх перевіряє Слідком РФ

Катерині Мізуліній, голові так званої "Ліги безпечного Інтернету" та за сумісництвом доньці сенатора Олени Мізуліної, дуже не сподобалося інтерв'ю відомого актора Олексія Паніна, яке він дав Ксенії Собчак, тому вона вирішила написати донос у правоохоронні органи, оскільки Панін нібито "виправдовував тероризм", передає Діалог.UA.

"В інтерв'ю Панін публічно закликає до розвалу Росії, вбивства президента Росії Володимира Путіна. Букет його висловлювань підпадає під низку складів злочинів", - так пише дочка російської чиновниці Мізуліної у своєму ТГ-каналі.

При цьому Мізуліна, посилаючись на неназваних "юристів Ліги", натякає на те, що дуже хоче, щоб російська репресивна машина проковтнула не тільки Паніна, а й Собчак.

"Юристи Ліги вважають за можливе притягнути до відповідальності та розповсюджувача інтерв'ю. Під час бесіди було опубліковано скріншот із висловлюванням Олексія Паніна про підрив Кримського мосту. У зв'язку з цим висловлюванням щодо актора було порушено кримінальну справу. Наявність дисклеймера не є правовою підставою для звільнення від відповідальності за поширення незаконної інформації", - пише "просунута" донощиця Катя Мізуліна.

Варто зазначити, що путінський режим дуже заохочує людей, які пишуть такі кляузи, а також публічно засуджують тих, хто не згоден з диктатором і розв'язаною ним війною проти України.

Наразі, як пишуть російські ЗМІ, інтерв'ю Паніна вже перевіряють карателі зі Слідчого комітету РФ.

Нагадаємо, днями актор Олексій Панін дав інтерв'ю Ксенії Собчак, в якому пояснив, чому перестав підтримувати РФ після 2014 року. Йому близька подруга з Донецька розповіла, хто насправді бомбив це українське місто.

Як повідомлялося раніше, Панін заявив про готовність приїхати в Україну та "здатися" співробітникам СБУ .

Додамо, у Мережі з'явилося відео, як Панін і Вєрка Сердючка заспівали на одній сцені про Путіна, що дуже не сподобалося "ватним" росіянам.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини