16 серпня 2023, 09:16

У Росії новий кандидат в іноагенти: продюсер Разін заступився за Пугачову та подякував Галкіну

Відомий по "Ласковому маю" менеджер Разін вирішив підтримати зоряне подружжя Галкіна та Пугачову, які виїхали з Росії.

У Росії новий кандидат в іноагенти: продюсер Разін заступився за Пугачову та подякував Галкіну

Російський політик, музичний продюсер і виконавець Андрій Разін (уроджений Вадим Криворотов), відомий за роботою з Юрієм Шатуновим і групою "Ласковый май", ризикує у Росії потрапити до списку "іноземних агентів". Він висловив публічну підтримку Аллі Пугачовій та її чоловікові Максиму Галкіну, які, як відомо, виступили проти війни в Україні та покинули межі РФ, передає Діалог.UA.

Як відомо, Разін порушив Закон України після 2014 року, коли став здійснювати поїздки до Криму з порушенням міжнародно визнаних кордонів і навіть був "радником мера" окупованої Ялти. За це йому заборонили в'їзд в Україну, а коли Володимир Зеленський став президентом, Разін просив його цю заборону зняти. Також продюсер перебуває у базі порталу "Миротворець".

Однак зараз Разін поїхав до США та почав проявляти хоч якісь ознаки адекватності. Так, днями він закликав хейтерів залишити у спокої Аллу Пугачову та не поливати її брудом.

"Тим, хто лає Аллу Борисівну, я хочу сказати тільки одне: вона найвеличніша актриса всіх часів і народів", - написав він в Instagram.

Крім того, Разін подякував і Максиму Галкіну, який, як відомо, не боявся жартувати над Путіним, перебуваючи ще у РФ, а після переїзду до Ізраїлю взагалі відкрито засудив російського диктатора за розв'язання війни.

Правлячий режим у РФ уже записав Галкіна в "іноагенти". Судячи з усього, Разіна вже можна вважати кандидатом на отримання такого ж ярлика від влади РФ.

Нагадаємо, Алла Пугачова з Максимом Галкіним, виступаючи в Юрмалі, попрощалися з Росією під пісню Вєрки Сердючки.

Як повідомлялося раніше, Пугачова різко відреагувала на визнання свого чоловіка Максима Галкіна іноагентом у Росії.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини