4 вересня 2023, 21:22

Три способи поліпшення зору: може виконати кожен

Зір – це один із найважливіших органів чуття, який дає нам змогу сприймати навколишній світ.

Три способи поліпшення зору: може виконати кожен

З віком або через різні чинники зір може погіршуватисята вимагати корекції. Існують різні способи поліпшити зір без окулярів і операції у домашніх умовах. Ось деякі з них.

- Вправи для очей. Регулярна гімнастика для очей допомагає зняти напругу, зміцнити м'язи та поліпшити кровообіг в очах. Наприклад, можна малювати очима цифру вісім, фокусуватися на близьких і далеких об'єктах, закривати очі долонями та розслаблятися.

- Правильне харчування. Деякі продукти містять корисні для очей речовини, такі як вітамін А, лютеїн і зеаксантин. Вітамін А допомагає поліпшити зір у темряві та запобігти нічній сліпоті. Лютеїн і зеаксантин захищають сітківку від пошкоджень і старіння. Такі продукти, як морква, чорниця, шпинат, броколі, смородина, гарбуз, кукурудза, паприка, диня та манго, багаті цими компонентами.

- Захист очей від шкідливих впливів. Сонячне світло, комп'ютерний монітор, пил, дим та інші чинники можуть негативно впливати на зір, тому необхідно захищати очі від них за допомогою сонцезахисних окулярів, спеціальних окулярів для роботи за комп'ютером, регулярного зволоження очей краплями та дотримання гігієни.

Ці прості заходи допоможуть поліпшити зір або хоча б зберегти його на колишньому рівні. Однак не варто забувати про регулярне відвідування офтальмолога та використання інших методів корекції зору за його рекомендацією.

Раніше ми писали, чому не рекомендують користуватися простроченою косметикою та чим вона небезпечна для здоров'я.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини