11 вересня 2023, 14:42

Ані Лорак відповіла на запитання, чи допомагає вона ЗСУ, – тепер усе зрозуміло

Лорак почала виправдовуватися перед росіянами за "допомогу українській армії", яку не надавала.

Ані Лорак відповіла на запитання, чи допомагає вона ЗСУ, – тепер усе зрозуміло

Відома виконавиця Ані Лорак, яка колись представляла Україну на "Євробаченні", а тепер мешкає у Москві, виправдалася перед росіянами, доводячи, що ніякої "допомоги ЗСУ" не надає. Про це співачка написала у себе в "Інстаграмі", передає Діалог.UA.

Лорак, намагаючись вдавати із себе пацифістку, пише, що вона "співачка, а не політик", також додає, нібито "кохання та музика здатні об'єднати нас", щоправда, до кого кохання та яка саме музика, не уточнює. Також вона скаржиться, що її хейтять у Мережі, хвалиться, нібито допомагає українським біженцям, і вкотре розповідає про те, як "отримала багато любові та визнання від простих людей у Росії", тобто з боку "зірки" йде такий товстий натяк на тонкі обставини, а саме: у Росії до неї ставились завжди добре, а от Україна й українці ні.

"Я допомагаю дітям-сиротам, допомагаю сім'ям - біженцям з України. Це адресна допомога людям, які втратили дах над головою. Я ніколи нікому не надавала та не збираюся надавати жодної військової допомоги, оскільки це суперечить усьому тому, у що я вірю", - пише Ані Лорак.

Чи справді вона надає допомогу біженцям з України, ми не у курсі, зате тепер точно знаємо, що Збройним силам України вона точно не допомагає, про що й зізналася публічно.

До речі, Лорак жодним словом не згадала той факт, як після публікації допису про "допомогу ЗСУ" її захейтили саме росіяни, причому так, що це призвело навіть до зривів концертів на території "доброї" РФ.


Як раніше повідомлялося, у Росії захейтили Ані Лорак, яка втекла з України, а також "НТВ", куди її запросили працювати ведучою.

До цього у Мережі "завірусилося" фейкове фото нібито збитого над Москвою безпілотника з "фірмовою маркою" фонду Ані Лорак, після чого у Росії почали скасовувати концерти співачки.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини