27 вересня 2023, 09:22

Режисер Юрій Мамін осадив Михалкова, Лепса й інших зірок, які підтримали війну в Україні: "Вони всі злочинці"

Мамін виголосив сильну промову, поставивши на місце акторів і режисерів, які служать диктаторському режиму Путіна.

Режисер Юрій Мамін осадив Михалкова, Лепса й інших зірок, які підтримали війну в Україні: "Вони всі злочинці"

Легендарний режисер Юрій Мамін, відомий за фільмами "Вікно у Париж", "Бакенбарди", "Не думай про білих мавп", виголосив сильні слова, висловлюючись про Григорія Лепса, Дмитра Дюжева, Івана Охлобистіна й інших відомих особистостей, які пішли на прислугу до режиму Путіна й підтримали жорстоку війну в Україні, передає Діалог.UA.

"Зрозуміти їхні мотиви, за якими вони працюють на владу, це не означає пробачити їх... пєвцових, лепсів, дюжевих, охлобистіних... Вони всі військові злочинці, тільки ще більш бридкі, ніж їхні натхненники, бо вони використовують симпатії своїх глядачів, які полюбили їхніх героїв, що штовхають їх на злочини та бомбардувати українські міста, вбивати українців....... Усі вони мають понести покарання!" - сказав Юрій Борисович.

Але найголовнішими злочинцями Мамін вважає саме режисерів, оскільки ці люди мають навіть більший авторитет і вплив, ніж актори. Особливо він виділив Микиту Михалкова, який виконує функції відвертого військового пропагандиста:

"Михалков - головний злочинець, друг президента Путіна. У минулі часи він мав би б бовтатися після Нюрнберзького процесу у петлі разом зі своїм кумиром!"

До речі, кілька років тому Мамін емігрував із Росії до США. Як пояснював режисер, у путінській РФ йому стало "важко дихати".

Як раніше повідомлялося, Юрій Мамін згадав цікаві епізоди з життя Путіна, назвавши російського президента "кримінальником за своєю натурою".

Також ми писали, що актриса Яна Троянова, яка виїхала з Росії, зробила заяву, яка зворушила українців.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини