5 жовтня 2023, 15:39

Розкрилася правда про брата Колі Серги: родич воює за РФ і писав листи на початку вторгнення

Двоюрідний брат Миколи Серги на початку повномасштабного нападу РФ на Україну писав, що "все буде добре".

Розкрилася правда про брата Колі Серги: родич воює за РФ і писав листи на початку вторгнення

Відомий музикант, телеведучий і солдат ЗСУ Микола Серга (Коля Серга) розповів про родичів із РФ, зокрема і про двоюрідного брата, який воює проти України, в інтерв'ю Адріані Кучер.

Річ у тім, що у РФ живуть родичі сім'ї Колі Серги - рідна сестра мами з родиною. З ними артист часто проводив своє дитинство у Черкасах, коли вони всі приїжджали у гості до бабусі.

Двоюрідний брат Сергій зараз воює проти України, тому Микола попросив маму припинити спілкування з племінником. Крім того, український співак підкреслив, що більше не вважає Сергія своєю ріднею.

"Мій двоюрідний брат по лінії мами - російський військовослужбовець. Він на початку повномасштабної війни написав мамі повідомлення, щоб не виходили з будинків, "все буде добре"... Я попросив маму, щоб вона послала його на **й. Я вважаю, що у мене більше там немає родичів", - каже Коля Серга.

До речі, на початку повномасштабного російського вторгнення Серга пішов добровольцем на фронт і весь цей час успішно захищав Україну від окупантів РФ.


Нагадаємо, Коля Серга, який служить у ЗСУ, описав настрої українських бійців після гучних політичних скандалів в Україні, вказавши на вкрай небезпечний момент.

Як повідомлялося раніше, український співак Віталій Козловський, який став бійцем НГУ, провів "рум-тур" на передовій.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини