9 жовтня 2023, 12:25

Максиму Галкіну поставили запитання, чи піде він воювати за Ізраїль проти ХАМАС

Артист-емігрант Максим Галкін заявив, що не є військовим, але допомагатиме Ізраїлю у цій війні.

Максиму Галкіну поставили запитання, чи піде він воювати за Ізраїль проти ХАМАС

Відомий російський артист комічного жанру Максим Галкін, який виїхав до Ізраїлю минулого року, відповів на запитання, чи піде на фронт захищати Ізраїль від нападу арабських бойовиків. Гуморист відповів, що у будь-якому разі допомагатиме єврейському народові, передає УНІАН із посиланням на Instagram Галкіна.

"Якби я служив в армії Ізраїлю та були б хоча б якісь підстави, щоб я міг піти зараз захищати Ізраїль, я б пішов. Але у мене є можливість по-іншому підтримати країну. Я піду здавати кров, я буду допомагати", - відповів підписникам Максим.

Артист наголосив, що зараз весь народ Ізраїлю, частиною якого він вважає і себе, згуртувався воєдино. За його словами, ізраїльтяни не тікають зі своєї країни, а, навпаки, готові там залишатися та захищати її від бойовиків ХАМАСу.

"Я пишаюся тим, що я ізраїльтянин, і впевнений, що прийде час, коли я буду пишатися тим, що я росіянин", - написав він.

Також Максим пояснив підписникам, чому під час військового вторгнення путінських військ в Україну їхній із Пугачовою вибір припав саме на Ізраїль.

"Ми вибрали Ізраїль, тому що я люблю цю країну, тому що мені тут спокійно, тому що ми з Аллою відчуваємо себе тут своїми, не чужими. Я єврей по мамі, тому ми вибрали Ізраїль і ні хвилини про це не пошкодували", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Максим Галкін, який проживає в Ізраїлі, спрогнозував підсумки війни з ХАМАСом.

Як раніше повідомлялося, минулої суботи вранці бойовики ХАМАСу змогли проникнути до низки населених пунктів Ізраїлю, розташованих на кордоні з сектором Газа. Крім того, вони завдали масованих ракетних ударів по ізраїльській території.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини