18 жовтня 2023, 11:58

У Росії "зшили" справу на мультиплікатора Мунтяна, творця Mr. Freeman, за правду про звірства ЗС РФ у Бучі

Російські каральні служби, підконтрольні режиму Путіна, порушили щодо Мунтяна кримінальну справу про "фейки".

У Росії "зшили" справу на мультиплікатора Мунтяна, творця Mr. Freeman, за правду про звірства ЗС РФ у Бучі

У Російській Федерації служби правлячого режиму порушили кримінальну справу стосовно сценариста російського аніме, мультиплікатора, відомого насамперед за Mr. Freeman, Павла Мунтяна. Відомого діяча культури хочуть звинуватити у поширенні "недостовірної інформації" про злочини російської армії в українській Бучі, передає ТГ-канал ASTRA.

Стало відомо, що кримінальну справу стосовно мультиплікатора порушили слідчі Хорошевського МРСО МВС РФ.

Журналісти навели цитату Мунтяна, яка розлютила служителів правлячого диктаторського режиму Путіна. Ось що написав діяч культури, коли знімки обгорілих і понівечених мертвих тіл із Бучі розлетілися по всьому світу:

"Фотографії страшні. Розстріл цивільного населення у Бучі. Фокус був на чоловіках 18-60 років, щоб цивільні особи не стали на бік захисту України.

Щонайменше 280 цивільних осіб "миротворці" просто розстріляли. Спецоперація, така спецоперація. Денацифікація повним ходом..."

Саме цей пост Мунтяна про трагедію у Бучі, який сценарист розмістив у квітні 2022 року у своїх соцмережах, і був причиною "підгоряння" філейних частин тіла у російської влади. Через деякий час після виходу поста Міністерство юстиції РФ приліпило Мунтяну ярлик "іноагента". І ось тепер режиму Путіна здалося мало: карателі хочуть посадити Павла на 10 років.

На щастя, Мунтян наразі перебуває за межами Росії.

Раніше ми писали, що у РФ відомого актора Кирила Сафонова хочуть оголосити "іноагентом" за критику "СВО" та підтримку України.

Крім того, "скрепоносні" росіяни накинулися також і на актора Анатолія Білого за підтримку України й Ізраїлю, вимагаючи визнати його "іноземним агентом".

Додамо, російський комік Гарік Харламов висміяв російську владу у пародії на "Дельтаплан" і ризикує тепер також стати "іноагентом".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини