4 грудня 2023, 15:41

Шварценеггер зустрівся з сім'ями ізраїльтян, викрадених ХАМАС: "Я великий друг єврейського народу"

Легендарний актор і спортсмен Арнольд Шварценеггер відзначив мужність родичів ізраїльтян, викрадених бойовиками.

Шварценеггер зустрівся з сім'ями ізраїльтян, викрадених ХАМАС: "Я великий друг єврейського народу"

Ексгубернатор американського штату Каліфорнія, багаторазовий переможець турніру "Містер Олімпія", уславлений голлівудський актор Арнольд Шварценеггер, відомий на весь світ за фільмами "Термінатор", ""Хижак", "Конан", "Людина, яка біжить" і багатьма іншими топовими кінострічками, зустрівся із сім'ями викрадених ізраїльтян, що приїхали до Лос-Анджелеса у межах роз'яснювальної кампанії, інформують "Вести Израиля".

На зустрічі з ізраїльською делегацією, організованою рабином Марвіном Гаєром, Шварценеггер вислухав розповіді родичів про їхніх близьких, які досі перебувають у полоні бойовиків терористичної організації ХАМАС.

"Я великий друг єврейського народу й Ізраїлю! Щиро дякую сім'ям, які поділилися зі мною цими неймовірними за своєю трагічністю історіями. Я розумію, наскільки вам зараз важко", - наголосив Арні.

Члени єврейської делегації вручили кінозірці солдатський жетон, на якому викарбувано фразу "Мої рідні - заручники у Газі".

До речі, Арнольд Шварценеггер, крім Ізраїлю, також підтримує й Україну. Так, у березні 2022 року після початку повномасштабного вторгнення російських військ актор записав відеозвернення до влади РФ, закликавши негайно припинити напад на Україну.

Нагадаємо, Dior розірвав контракт із Беллою Хадід, яка підтримала ХАМАС, і зробив обличчям бренду ізраїльтянку

Раніше артисту-коміку Максиму Галкіну поставили запитання, чи піде він воювати за Ізраїль проти бойовиків ХАМАС.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини