18 грудня 2023, 07:45

"Кендімен" зі США побив черговий рекорд: цього разу у бороду вставив льодяники, кадри

Житель штату Айдахо Джоел Штрассер напередодні Різдва встановив черговий рекорд, прикрасивши бороду льодяниками.

"Кендімен" зі США побив черговий рекорд: цього разу у бороду вставив льодяники, кадри

Цього разу чоловікові вдалося прикрасити свою бороду 187 льодяниками. Американець спеціально чекає напередодні новорічних свят, щоб встановити новий рекорд. У 2022 році Штрассер прикрасив свою бороду 710 ялинковими кульками.

Уже тоді він анонсував, що у грудні 2023 року він спробує встановити рекорд за допомогою льодяників, і свого слова дотримав, інформує канал "Україна 365".

Щоб встановити новий рекорд для Книги Гіннесса, американець узяв традиційні льодяники червоно-білого кольору із загнутими кінцями.

Уже у грудні 2024 року Штрассер обіцяє взятися за попкорн.

Щодо минулорічного рекорду, то на його встановлення американцю знадобилося 2,5 години. Загальна вага кульок склала 2 кг. У 2019 році він також встановив рекорд, коли повісив на бороду 302 кульки. Відтоді він взявся за вдосконалення методики, намагаючись якомога ефективніше використовувати кожен пучок волосся у його бороді.

На сьогодні у Штрассера вже 11 світових рекордів. Він вставляв соломинки у бороду, палички для їжі, підставки для гольфу, виделки, зубочистки, олівці та прищіпки для одягу.

А в Італії найкрасивіший чоловік країни відмовився від кар'єри моделі: причина рішення Сантіні вразила шанувальників.

Тим часом найвища людина у світі відсвяткувала 41-й день народження: який вигляд має гігант.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини