3 січня 2024, 14:39

Комік "95 кварталу" Юрій Великий зробив заяву щодо скандалу із жартом про "сіськадовськ"

Гучний скандал навколо новорічного номера "Кварталу" дістав продовження: один із головних його артистів Юрій Великий вибачився перед українцями.

Комік "95 кварталу" Юрій Великий зробив заяву щодо скандалу із жартом про "сіськадовськ"

Гуморист студії "Квартал 95" Юрій Великий попросив вибачення в українців за скандальний номер про переселенку з окупованого Скадовська, який було показано у новорічному шоу "Вечірній квартал".

У номері розповідалася історія дівчини зі Скадовська, яка після окупації була змушена покинути рідне місто та тепер намагається навчитися говорити українською мовою, роблячи помилки усного мовлення. Відео викликало резонанс і справжній скандал у Мережі. Багато українців звинуватили "Квартал 95" у тому, що вони висміюють російськомовних жителів України, які намагаються говорити державною мовою.

У своєму пості в Instagram Великий заявив, що номер не був спрямований проти російськомовних українців, а був присвячений темі інтеграції переселенців з окупованих територій в українське суспільство. Він також зазначив, що деякі актори й автори "Кварталу 95" народилися на тимчасово окупованих територіях України.

"Ми точно не хотіли образити будь-кого з українців, особливо тих наших людей, які перебувають зараз під окупацією. І якщо цей номер зачепив чиїсь почуття, ми приносимо свої вибачення", - написав він.

Раніше Худжамов висловився про новорічний концерт від Студії "95 Квартал" та їхній номер про дівчину зі Скадовська.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини