19 жовтня 2021, 12:43

Закидали "мільйонами звинувачень" – "Міс Україна Всесвіт" Анна Неплях записала відео з відповіддю

На колишню учасницю шоу "Холостяк" посипався шквал критики з боку ЗМІ й "активістів" за звичку говорити та вести свій блог російською мовою.

Закидали "мільйонами звинувачень" – "Міс Україна Всесвіт" Анна Неплях записала відео з відповіддю

Переможниця українського конкурсу "Міс Всесвіт - 2021" сказала, що їй нема за що вибачатися перед співвітчизниками.

27-річна Анна Неплях з Дніпра, яка виборола титул "Міс Україна Всесвіт", вже встигла отримати хвилю критики на свою адресу через перевагу російської мови в якості основної при спілкуванні.

Неплях пояснила, чому розмовляє російською. Дівчина звернулася у сторіз Instagram до всіх, хто дорікає її цим. На відео вона показала блискуче знання української мови.

"Я як людина, яка виросла у російськомовній родині, у місті, де 90% населення розмовляють російською, заслуговую поваги та можу говорити на тій мові, на якій мені зручно", - сказала Анна Неплях у відеовідповіді.

За словами дівчини, за останню добу її закидали "мільйонами звинувачень" у тому, що вона "не знає української". При цьому Анна уточнила, що 90% відсотків її аудиторії в Instagram - російськомовні.

Довідка: в грудні Анна Неплях представить нашу країну на конкурсі краси Miss Universe - 2021 у Ізраїлі. 27-річна модель і блогер днями отримала титул "Міс Україна Всесвіт".

Вона заявила, що довгий час хотіла взяти участь у нацвідборі, але постійно відкладала. Тепер же "готова вийти з тіні".

Раніше гаряче фото "Міс Україна Всесвіт - 2021" Анни Неплях підкорило серця чоловіків.

Нагадаємо, після скандалу з "українофобським" анекдотом товари бренду невістки Кернеса Юлії Привалової почали знімати з продажу в Україні.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини