19 жовтня 2021, 20:01

"Купимо будинки": після перемоги на турнірі з Dota 2 доларовими мільйонерами стали двоє українців

Українці Мулярчук і Колпаков виграли престижні кіберзмагання The International 10 у складі російської команди Team Spirit.

"Купимо будинки": після перемоги на турнірі з Dota 2 доларовими мільйонерами стали двоє українців

Як повідомлялося раніше, найбільші кіберзмагання The International з Dota 2 виграла російська команда Team Spirit. За неї грали два українських кіберспортсмена - 21-річний Мирослав Колпаков (Mira) та 18-річний Ілля Мулярчук (Yatoro), інформує cyber.sports.ru.

Змагання з кіберспорту відбулися у столиці Румунії, де брали участь 18 кращих команд з усіх країн.

Призовий фонд 10-х змагань склав $ 40 млн, при цьому переможці отримали трохи більше 18 млн доларів. Цей грошовий виграш поділили п'ять гравців, наставник, два менеджера, психолог і аналітик. Крім того, закладені відрахування організації.

У фінальній баталії Team Spirit здобула перемогу над китайським колективом PSG.LGD - 3:2. Гравці з Піднебесної забрали понад $ 5 млн, а третя команда -Team Secret - забрала трохи більше $ 3,5 млн.

За відомостями масмедіа, після перемоги на The International усі кіберспортсмени Team Spirit виявилися у переліку найбагатших комп'ютерних гравців. Кожен з них заробив від $ 3,7 млн за кар'єру, при цьому більшу частину - за недавню перемогу.

За словами Мулярчук, він збирається свої гроші витратити на придбання будинку та спеціальне житло для кішки. Колпаков також планує взяти нове житло та машину для батька.

Цікаво, що команда Team Spirit виявилася наймолодшою на цьому кібертурнірі.

Нагадаємо, на початку жовтня кіберполіція вирахувала та затримала злісного хакера, якого розшукує Інтерпол.

Звіт Microsoft назвав, хто стоїть за половиною всіх світових кібератак.

Напередодні Федерація кіберспорту України потрапила у скандал, привітавши команду з Росії.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини