29 грудня 2021, 13:18

Ексдружина Гарбарука висловилася після скандального фото чиновника з помічницею Тишкун

У колишньої дружини ексзаступника міністра освіти Анастасії Матюшевської запитали, чи правильною, на її думку, була реакція суспільства на фотографію Гарбарука та Тишкун.

Ексдружина Гарбарука висловилася після скандального фото чиновника з помічницею Тишкун

Матюшевська – гештальт-психотерапевт і професійний сексолог. Її попросили прокоментувати скандал із надто відвертим нарядом супутниці колишнього чоловіка Христини Тишкун, з якою він з'явився на зустріч до мера Львова.

У Мережі бурхливо обговорювали фото чиновників з ефектною брюнеткою у відвертому вбранні – без бюстгальтера та з напіввідкритими грудьми.

Варто зазначити, що незабаром Гарбарука звільнили з посади заступника міністра освіти та науки.

Колишня дружина чиновника зізналася, що не знає всіх деталей секс-скандалу та не хотіла дізнаватися від журналістів про всі подробиці нестандартної ситуації.

"Як сексолог і психотерапевт не коментуватиму цей випадок, тому що я – ексдружина та матір дочки Ігоря. Одне скажу: я за нього цілком! Він – людина честі, гідності та вищого ступеня професіоналізму", – сказала Матюшевська "УНІАН".

Також вона не стала коментувати, чи правильною була реакція суспільства на відверте вбрання Тишкун.

Нагадаємо, градоначальник Львова Андрій Садовий і його ефектна супутниця стали героями соцмереж після того, як їх спільне фото з мерії з'явилося на просторах Інтернету.

Виявилося, що Тишкун, яка представилася помічницею Гарбарука, є директором компанії "БК ЗАБУДОВА", яка займається купівлею та продажем нерухомості.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини