31 грудня 2021, 16:00

Пророцтво Нострадамуса: що готує для людства 2022 рік

Про те, що готує у світових масштабах наступний рік, понад 500 років тому розповів відомий французький оракул, медик і астролог.

Пророцтво Нострадамуса: що готує для людства 2022 рік

Нострадамус написав багато наукових праць та зробив численні прогнози для людства. Землетруси, голод, війни, глобальне потепління — невтішне пророцтво звучить не як вирок, а, швидше, застереження для всіх, хто живе на нашій планеті, на 2022 рік, повідомляє dailymail.co.uk.

У 2022 році планету Земля постійно накриватимуть стихійні лиха. Висока ймовірність численних землетрусів. Але найжахливішою подією буде "лихо" у глибинах Азії. Точної дати цієї події ніхто не знає, але відомо, що вона відбудеться у середині дня.

Ще одна небезпека, яка чатує на людей наступного року, це голод. Причина очевидна – бідність. Чим вище інфляція, тим більше тих, хто не зможе дозволити собі придбати продукти харчування. Нострадамус сказав так: мед буде "дорожчим, ніж віск для свічок", а ціною на пшеницю "люди будуть жахатися".

Не припиняться війни, але головним епіцентром бойових дій буде столиця Франції. Саме Париж опиниться в облозі. Не варто чекати затихання проблеми з емігрантами. Через війни у різних країнах світу кількість тих, хто забажає змінити місце проживання, зросте. Біженці масово залишатимуть нажиті місця та вирушатимуть на пошуки кращого життя.

Ще один сумний прогноз Нострадамуса звучить так: "Риба у морях звариться". Великий астролог, найімовірніше, мав на увазі глобальне потепління. Він же свого часу сказав про те, що Земля страждатиме від посух: 40 років без дощів. Після періоду посухи почнуться сильні повені, які призведуть до масових жертв серед людей.

Раніше ми повідомляли, що кулінарні експерти озвучили несподівані продукти, які будуть у тренді у 2022 році.

Пропонуємо дізнатися, чим небезпечні останні дні грудня та січень 2022 року та як їх правильно прожити.

Рекомендуємо прочитати, для кого із знаків зодіаку січень 2022 виявиться вдалим.

Автор: Алина Романенко

Останні новини