30 грудня 2021, 21:45

Президент Туркменістану озвучив особливості 2022 року: прогноз Бердимухамедова

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов озвучив свій прогноз на 2022 рік, символом якого, за його словами, є барс.

Президент Туркменістану озвучив особливості 2022 року: прогноз Бердимухамедова

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов, відомий як "найсмішніший диктатор у світі", вчить своїх земляків керуванню літаком, як правильно стріляти, співати, танцювати тощо. Напередодні нового, 2022 року він вирішив урізноманітнити власні заяви та озвучив прогноз на наступні 365 днів.

Отже, Бердимухамедов називає символом наступного року барса, хоча за Східним календарем символом вважається Блакитний Водяний Тигр.

За його словами, ця тварина не терпить понукання та повільності. Знаючи про особливості барса, президент Туркменістану рекомендував активно самовдосконалюватися, не побоюватися нововведень.

2022 рік, на думку політика, буде успішним для тих, хто присвятить його вивченню мов та освоєнню спеціальностей.

Бердимухамедов вважає, що у 2022 році не буде глобальних проблем зі здоров'ям. Особливо сприятливим наступний рік буде для прихильників активного способу життя.

Нагадаємо, астролог Маргарита Хаматова попередила про те, які небезпеки таїть у собі період до кінця 2021 року, що можна, а чого не варто робити у ці дні.

Тим часом вчені опублікували прогнози ясновидиці Ванги на 2022 рік. 

А астролог Наталія Діденко озвучила прогноз погоди на перші дні наступного року та розповіла, чого чекати від природи 31 грудня.

Раніше мандрівник Михайло Зарубін, який відвідав усі країни світу, поділився про побачене у Туркменістані та порівняв його з Північною Кореєю.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини