31 грудня 2021, 14:45

Стиліст розкрила важливі нюанси створення новорічного образу

Модний експерт розкрила важливі нюанси щодо створення жіночного новорічного вигляду.

Стиліст розкрила важливі нюанси створення новорічного образу

Стиліст Анастасія Михайлова пояснила, з якими колготками та взуттям потрібно поєднувати різні сукні, щоб виглядати у новорічну ніч на всі сто.

Корисною інформацією вона поділилася у своєму Instagram-акаунті.

Експерт пояснила, що чим відкритішу сукню ви вибираєте, тим менш щільними мають бути колготки. Наприклад, до наряду міні або міді з невеликим рукавом підійдуть колготки середньої щільності, не надто прозорі, а ось до закритої сукні з довгим рукавом – тепліші моделі.

За словами Анастасії Михайлової, одяг складного крою або вбрання з яскравим декором небажано поєднувати з надто яскравими та незвичайними колготками, а ось лаконічніший виріб навпаки.

Що стосується взуття, то для сукні найкраще підходить коротке взуття - туфлі, черевики, лофери й ін. Якщо ж хочеться одягнути ботильйони, то колготки мають бути щільними та збігатися з кольором взуття (щоб уникнути візуального зменшення зросту).

Якщо ви поєднуєте сукню з чобітками, то краще, щоб одяг закривав взуття (за умови довжини міді). Не варто доповнювати чоботами коротку сукню, оскільки таке поєднання порушує пропорції та ускладнює образ.

При виборі ботфортів набагато краще одягати колготки з високим ступенем прозорості, щоб не перевантажити образ.

Також експерт пояснила, що в образі має бути лише один акцент. Якщо це плаття, то сумка та аксесуари мають бути базовими, без декору.

Нагадаємо, стиліст розповіла, як швидко та легко скласти модний святковий образ.

Пропонуємо дізнатись, яку довжину пуховика потрібно вибирати жінкам залежно від типу фігури.

Раніше стиліст назвала найактуальніші спідниці зими 2021/2022.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини