15 січня 2022, 14:13

У Дніпрі "витвережували" собаку, що вилакав пляшку коньяку зі святкового столу

Після вживання міцного напою у пса було сильне похмілля, він потрапив у ветлікарню.

У Дніпрі "витвережували" собаку, що вилакав пляшку коньяку зі святкового столу

Новорічні свята для лабрадора на прізвисько Харві закінчилися процедурами, які зазвичай проводять людям, які страждають від алкогольної залежності, після "зривів".

У Дніпрі до ветеринарів звернулися власники пса, який примудрився вилакати цілу пляшку коньяку та страждав від дуже сильного похмілля.

Про це розповідається на сторінці клініки "На Робочій" у Facebook.

Ветеринари провели тварині дезінтакційну інфузійну терапію, щоб підняти її на лапи.

"У якийсь момент новорічного застілля Харві залишився один у кімнаті. Він вирішив не гаяти часу та поласувати смачненьким, поки ніхто не бачить", – йдеться у повідомленні.

Лабрадор скинув зі столу пляшку на підлогу, вигриз зубами пробку та "осушив" тару.

Ефект проявився відразу – Харві швидко сп'янів і, за словами власників, почав "запалювати". Тоді поведінка п'яного пса потішила компанію, але наступного ранку у нього почалося страшне похмілля. Побачивши муки тварини, її повезли до ветлікаря.

Після цього випадку у клініці вирішили відкрити "витверезник для тварин".⠀

Нагадаємо, дві собаки та кінь мало не зірвали міжнародний матч глухих футболістів на Полтавщині. Українці здобули впевнену перемогу над італійцями з рахунком 3:0.

Діалог.UA писав, що Донецьк, який колись був багатим містом, що розвивалося, перетворюється на велике село, звідки "йдуть" технології сучасного світу та куди приходять дикі тварини.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини