18 січня 2022, 12:17

У Норвегії прокоментували відмову летіти в одному літаку з російськими гандболістами

Збірна Норвегії з гандболу відмовилася летіти в одному літаку з росіянами з Кошице до Братислави.

У Норвегії прокоментували відмову летіти в одному літаку з російськими гандболістами

15 січня у рамках ЧЄ з гандболу у Кошиці на "Стил-арені" зустрічалися збірні Норвегії та Росії. А вчора, 17 січня, обидві збірні мали летіти до Братислави літаком. Проте норвежці воліли їхати автобусом. Головна причина – збірна Норвегії стала єдиною на ЧЄ з гандболу, гравці якої не мали позитивних тестів на коронавірус.

Норвезький ресурс Nettavisen повідомляє, що автобусом із Кошице до Братислави їхати п'ять годин. Проте адміністрація збірної вирішила не ризикувати здоров'ям своїх гравців.

У понеділок, 17 січня, у двох гравців збірної Росії виявили коронавірус. Того ж дня після всіх ігор у Кошиці норвежці та росіяни мали летіти до Братислави.

Лікар збірної Норвегії Томас Торгалсен наполіг на тому, щоб команда їхала на своєму автобусі. Також було скасовано тренування на одному полі з росіянами, яке було заплановано на понеділок.

Гравці збірної позитивно сприйняли рішення їхати автобусом, а не летіти літаком.

Збірна Норвегії грала у групі F разом із росіянами, словаками та литовцями. А у наступному раунді чекає на зустріч із Німеччиною, Польщею, Іспанією, Росією та Швецією. У своїй групі Норвегія зазнала лише однієї поразки від Росії, посівши друге місце.

Збірна України програла всі три матчі та посіла останнє місце у групі С. Нашими суперниками були Франція, Сербія та Хорватія.

15-й ЧЄ з гандболу проходить в Угорщині та Словаччині. Всього бере участь 24 збірні. Збірна Іспанії перемогла на турнірі у 2018 та 2020 роках.

Раніше у Сербії прокоментували рішення уряду Австралії щодо депортації з країни тенісиста Новака Джоковича.

Нагадаємо, після звільнення Шевченка з "Дженоа" він може очолити збірну Польщі, яка у березні має провести вирішальну гру проти збірної Росії.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини