24 січня 2022, 16:54

Україна офіційно заборонила своїм спортсменом стояти з росіянами та їхніми прапорами на Олімпіаді – заява

Спортсмени збірної України на зимових Олімпійських іграх не будуть публічно спілкуватися з росіянами та знаходитися поруч із їхньою держсимволікою.

Україна офіційно заборонила своїм спортсменом стояти з росіянами та їхніми прапорами на Олімпіаді – заява

Україна прийняла рішення офіційно заборонити своїм спортсменам перебувати у безпосередній близькості до російських атлетів і російських прапорів під час зимових Олімпійських ігор у Пекіні.

Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на заяву міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта.

У коментарі "Суспільному" він наголосив, що керівництво міністерства провело онлайн-зустріч з українськими спортсменами та тренерами, пояснивши правила поведінки на випадок можливих провокацій на кшталт тих, що сталися на літній Олімпіаді у Токіо.

"Всі спортсмени обізнані, вони знають, як поводитися у таких ситуаціях. Вони не повинні стояти разом, коли стоять спортсмени з Росії із прапором, щоб вони не були разом. Вони повинні це знати. Ми над цим працювали. Після літньої Олімпіади не вперше зустрічалися зі спортсменами та це обговорювали", – наголосив він.

Новину активно висвітлюють російські ЗМІ, інформаційні агенції та соцмережі.

Зазначимо, що Україна та Росія перебувають у стані гібридної війни після окупації російськими військовими Криму та вторгнення ЗС РФ на Донбас. Москва категорично відкидає свою роль у бойових діях, однак за 7 останніх років Україна спромоглася акумулювати велику кількість доказів участі Російської держави в агресії проти України.

При цьому офіційний Київ на всіх міжнародних майданчиках наголошує на вині Російської держави в акті агресії проти України.

Нагадаємо, українській спортсменці Магучих вдалося завоювати бронзову медаль у стрибках у висоту з результатом 2 метри, таким чином вона принесла нашій країні 18-ту медаль на Олімпійських іграх у Токіо. Проте Ярослава поряд із привітаннями отримала на свою адресу ще й критику через спільне фото з Марією Ласіцкене.

Олії у вогонь у цій ситуації підливає той факт, що обоє дівчат паралельно є військовослужбовицями регулярних армій України та Росії відповідно.

Останні новини