3 лютого 2022, 11:47

Несподівано, але факт: Дмитро Гордон спробував себе у новій професії

54-річний Дмитро Гордон вирішив "змінити професію" та знявся в українському фільмі.

Несподівано, але факт: Дмитро Гордон спробував себе у новій професії

Один із найвідоміших українських журналістів Дмитро Гордон знявся в українській романтичній комедії. Знімальний майданчик телеведучий ділив із популярними акторами Ксенією Мішиною й Артемієм Єгоровим.

Йдеться про новий фільм режисера Наталії Пасеницької "Сусідка", трейлер якого можна переглянути на YouTube-каналі F Films.

Автор сценарію – відома українська письменниця Ірена Карпа. Сюжет комедії розкручується навколо затятого холостяка Петра, який посперечався з другом, що зможе місяць прожити з жінкою під одним дахом. Саме так у його квартирі з'являється інтелігентна вчителька музики Вероніка, яка втекла від чоловіка-тирана. Однак поставлене завдання стає набагато складнішим, коли Петро дізнається про наявність у Вероніки двох неслухняних дітей.

Зазначимо, що Дмитро Гордон фігурує не лише у фільмі, а й у трейлері.

"Не знав, що ти одружуєшся", – з такими словами він звертається до головного героя кінокартини.

Нагадаємо, Дмитро Гордон залишив дошкульний коментар під постом обуреної Наташі Корольової, якій заборонили в'їзд на територію Литви через незаконне відвідання окупованого Криму.

Також Дмитро Гордон заявив, що його спальню з дружиною Олесею Бацманом прослуховують, а потім передають інформацію сценаристам Студії "95 квартал".

Раніше Дмитро Гордон, не соромлячись камер, обійняв дружину Алесю Бацман за пишні груди.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини