19 серпня 2022, 14:27

“Україна купила РФ – робіть з нею, що хочете”, – у Мережі набирає популярності ролик про єдність українців і допомогу ЗСУ

Новина про "купівлю" українцями космічного супутника для ЗСУ викликала шквал мемів в україномовному сегменті соцмереж.

“Україна купила РФ – робіть з нею, що хочете”, – у Мережі набирає популярності ролик про єдність українців і допомогу ЗСУ

Рекордні 600 млн гривень, які українці зібрали за три дні для допомоги військовим, були витрачені на оренду орбітального супутника. Новина викликала шквал мемів в українському сегменті соцмереж.

Яскравий ролик про цю подію зняв популярний TikTok-блогер Влад Шевченко. Він менш ніж за добу набрав 2,6 мільйона переглядів і тисячі коментарів.

Своїм гумористичним відео блогер показав єдність українського народу, який бореться з російською агресією. Він записав пародію на українського волонтера Сергія Притулу – одного з ініціаторів збору "Народний Байрактар". Блогер пофантазував, якими можуть бути наступні звернення Притули з приводу гучної акції:

"Навіть не знаю, як вам сказати... Компанія, у якої ми купили супутник, дізналася, що ми збирали на нього всім народом, і вирішила віддати його безкоштовно. Тепер у нас супутник, "Байрактари" та 600 мільйонів гривень. Пропоную поміняти їх на долари та залишити на святкування перемоги.

Коротше, усі країни дізналися про нашу перемогу. Французи надіслали шампанське, італійці – піцу, німецькі ковбаски вже їдуть. Купувати знову нема чого.

Не знаю я, куди їх подіти! Не знаю! Я вже їх у церкву носив, але батюшка вигнав і ще кадилом кинув. Тепер у нас 600 мільйонів гривень і золоте кадило.

Кому треба 600 мільйонів гривень? Приїдьте та заберіть! Мені їх страшно у багажнику возити!

Надішліть, будь ласка, скріншоти, хто і скільки скидав на "Байрактари". Я скину назад.

Я просив скинути скріншоти! Навіщо ви знову гроші скинули?"

Останнє звернення Притули, на думку відеоблогера, могло виглядати так:

"Дорогі українці! Ми купили Росію. Робіть з нею все, що захочете".

Варто зазначити, що у рамках акції "Народний Байрактар", за задумом авторів, українці мали за тиждень скинутися на 3 турецькі ударні безпілотники для ЗСУ. Акція завірусилася, і вдалося зібрати гроші навіть за три дні.

Виробник "Байракторів" Baykar Makina, дізнавшись про акцію, благородно погодився передати БПЛА українцям безкоштовно за умови, що зібрані кошти будуть витрачені на потреби ЗСУ.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Притула звернувся до росіян – ця мова увійде до підручників історії України: "Оруелл вам аплодує..."

Також Притула розповів, що українка попросила волонтера купити для ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини