26 серпня 2022, 20:22

"Вся будівля палала..." – полковник Світлана Водолага згадала найвражаючі моменти за час війни

Світлана Водолага зізналася, що її найбільше вразило за півроку повномасштабної війни України з Росією.

"Вся будівля палала..." – полковник Світлана Водолага згадала найвражаючі моменти за час війни

Полковник служби цивільного захисту Світлана Водолага стала героїнею спецпроекту "Війна не має статті". Вона розповіла про Гостомель, роботу та надію на швидку перемогу. Переглянути повне відео можна в Instagram-акаунті Андре Тана.

"24 лютого, напевно, не лише для мене, а й для всіх українців був несподіваним. Мені здається, ніхто не розумів, що відбувається. Почався він дуже рано з дзвінка журналістів, які питали: що відбувається, що це за вибухи. Дзвінків від журналістів ставало дедалі більше. І вже потім надійшла інформація, що відбулося бомбардування військових частин", – згадала Світлана.

Також полковник розповіла історію про те, як їм зателефонував начальник 30-ї частини, що знаходиться на території аеропорту у Гостомелі. "Він тільки встиг сказати, що їхню частину захопили окупанти, і все", - сказала зі сльозами на очах Світлана.

Героїня згадала також про перший виклик: "Це був житловий будинок, який постраждав від обстрілу. Вдруге ми вже знали, як діяти".

Дуже вразила українку також пожежа на Чорнобильській АЕС, коли палала вся будівля з 1-го по 16-й поверхи. Одна сторона палала повністю, а на другій були люди, які телефонами маякували, що вони потребують допомоги.

"Мені запам'яталася реакція родичів постраждалих у Бородянці, коли люди говорили: "Ми вчора передавали їжу", - ти розумієш, що після бомбардування пройшов уже місяць і там під завалами живих людей не буде. Також пам'ятаю три такі ночі, коли лягала спати з думкою, що, можливо, це моя остання ніч", - зізналася Світлана.

Насамкінець полковник побажала Україні лише одного – якнайшвидшої перемоги. "А після нашої спільної перемоги я побажаю нам сил, витримки та терпіння для того, щоб відбудувати заново Україну. І я знаю, що ми її відбудуємо і вона буде ще кращою, ніж була", – заявила Світлана.

Одна користувачка захопилася сміливістю своєї співвітчизниці:

"Вражає і надихає Світлана своїм мужнім і щирим серцем за те, що робила свою роботу, рятуючи людей, за освітлення подій, бо справді не віриться".

Нагадаємо, волонтер із Києва розповіла, як ризикувала життям заради того, щоб допомогти людям.

Раніше ми писали про мужню українку, яка працює без вихідних і відпустки із самого початку війни.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини