30 вересня 2022, 09:03

"День прикольних наказів", – гендиректор Укрпошти потролив Путіна за укази щодо Херсону та Запоріжжя

Гендиректор Укрпошти Ігор СмІлянський висміяв нові укази диктатора РФ Володимира Путіна, який проголосив Херсонську та Запорізьку області України "незалежними".

"День прикольних наказів", – гендиректор Укрпошти потролив Путіна за укази щодо Херсону та Запоріжжя

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський потролив російського диктатора Володимира Путіна. Він висміяв його накази про "незалежність" Херсонської та Запорізької областей.

Смілянський у Telegram опублікував свій наказ.

"Якщо сьогодні день прикольних наказів, то я теж підписав свій", - написав керівник Укрпошти.

Він опублікував документ, яким "відповідно до загальновизнаних принципів і норм міжнародного права" визнав Путіна "незалежним від здорового глузду". Він також "наказав" відкрити відділення Укрпошти на території московського Кремля у зв'язку з "невідповідною якістю надання поштових та інших послуг народу Росії, а також принципу "хто перший вдягнув халат, той і лікар"".

Варто зазначити, що Путін "визнав" українську Херсонську та Запорізьку області "незалежними" ввечері 29 вересня. Очікується, що сьогодні, 30 вересня, він оголосить про приєднання всіх окупованих територій України до РФ.

Експерти вважають, що це жест розпачу диктатора. Справа у тому, що його армія на українських фронтах зазнає тяжких втрат і змушена відступати. Анексією Путін, очевидно, хоче зупинити просування ЗСУ.

Нагадаємо, Зеленський відмовився від переговорів із диктатором Путіним через "референдуми".

Крім того, у британській розвідці розповіли про те, навіщо Путін провів "референдум" і який ефект від цього він чекає.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини