13 грудня 2022, 09:09

"Розлютили росіян": Ніколаєва та Орбакайте звинуватили у підтримці України

Російські артисти Ігор Ніколаєв і Крістіна Орбакайте з'явилися в ефірі "Россия-1" в костюмах кольору українського прапора.

"Розлютили росіян": Ніколаєва та Орбакайте звинуватили у підтримці України

Російські артисти Крістіна Орбакайте й Ігор Ніколаєв виступили дуетом в ефірі телеканалу "Россия-1". Особливістю виступу стала колірна палітра вбрань. Співачка була одягнена у жовту сукню, вибір її партнера припав на синій піджак. Таке поєднання символічно нагадало глядачам кольори українського прапора, що й спровокувало хвилю обурених відгуків, які посипалися від "російських патріотів".

Пропагандистські ЗМІ одразу ж підхопили "сенсацію". Почали з'являтися матеріали про те, що артисти викликали гнів росіян, дозволивши собі вийти на сцену у вбраннях кольору українського прапора. Не викликали подиву й обвинувальні заяви: артистам закинули підтримку України та виступ проти війни, на тлі чого навіть з'явилися пропозиції про позбавлення їх громадянства РФ.

"Орбакайте і без того викликає чимало запитань щодо її політичної позиції. Відомо, що її мати Алла Пугачова емігрувала до Ізраїлю, а сама артистка надає їй підтримку", - йдеться у одному з матеріалів.

Артисти, зі свого боку, не давали коментарів. Найімовірніше, вибір кольору костюмів був абсолютно випадковим.


Повідомлялося, що Софія Ротару надає підтримку Україні, виступаючи із засудженням російської агресії.

Нагадаємо, Алла Пугачова та Максим Галкін публічно та відкрито виступили із засудженням російського вторгнення в Україну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини