8 березня 2023, 12:07

Пугачова "дозволила весну" та звернулася до прихильників із мудрими словами – її хейтери скаженіють: відео

Легендарна співачка Алла Пугачова, яка перебуває у вимушеній еміграції в Ізраїлі, не зраджує своїм переконанням і традиціям.

Пугачова "дозволила весну" та звернулася до прихильників із мудрими словами – її хейтери скаженіють: відео

Примадонна російської естради Алла Пугачова, яка відкрито висловила незгоду з путінською "спецоперацією" в Україні, розмістила фото та відео у своєму особистому ТГ-каналі з привітаннями напередодні Міжнародного жіночого дня.

Алла Борисівна привітала всіх із настанням весни, повідомивши за традицією, що "дозволяє весну".

"Ми дозволимо весну, але головне, щоб вона дозволила залишатися нам добрими, чесними та порядними", - з такими словами звернулася вона до вірних шанувальників, яких у неї, як і раніше, мільйони.

Варто нагадати, Примадона щорічно "дозволяла весну" у першу марторвську неділю. Ця традиція придумана нею. Такий день Пугачова назвала Святом жовтих тюльпанів. Щорічно до сімейного замку Галкіна та Пугачової у селі Грязь приходили шанувальники з квітами й Алла Борисівна з балкона вимовляла традиційну фразу: "Весну дозволяю!"

Недоброзичливці розкритикували її, залишивши злісні коментарі. Також деякі російські ЗМІ, які підтримують агресію Кремля в інших країнах, вилили свою порцію бруду на адресу Пугачової.

Водночас шанувальники співачки в усьому світі підтримали її та побажали всього найкращого, відзначивши мужність і твердий характер цієї чудової співачки та жінки.

"Аллочко, зі святом весни Вас! Ми Вас дуже та дуже любимо, сумуємо без Вас.

Аллочко! Дуже любимо Ваше безсмертне мистецтво! Ми добрі. Переможемо неофашизм і будемо спокійно та радісно творити!" - писали віддані шанувальники улюбленій артистці.

Нагадаємо, Алла Пугачова у кольорах прапора України зробила важливе зізнання.

Також ми повідомляли, що Пугачова влучно відповіла на цькування, влаштоване у Росії проти неї та Максима Галкіна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини