9 березня 2023, 09:59

Крашенінніков пояснив, чому багато заявлених зірок не приїхали на путінський концерт у "Лужниках"

На мітинг-концерт у Москві, присвячений річниці вторгнення в Україну, не з'явилося багато заявлених у програмі зірок, і це цілком логічно, вважає Федір Крашенінніков.

Крашенінніков пояснив, чому багато заявлених зірок не приїхали на путінський концерт у "Лужниках"

Російський опозиціонер і політолог Федір Крашенінніков розповів, чому деякі молоді російські зірки так і не виступили на путінському мітингу-концерті у Москві 22 лютого, хоча були заявлені у програмі заходу. "Зрозуміло, що якщо людина може заробити гроші без цього всього, то вона їх і заробляє без цього всього. Якщо ти дійсно популярний виконавець, то ти з однією монетизацією в YouTube заробиш більше, ніж тобі заплатять. Виникає питання: навіщо тобі потрапляти під санкції та взагалі ризикувати?" - пояснив експерт в інтерв'ю Олексію Гомону, яке можна подивитися на YouTube-каналі "В гостях у Гордона".

Також під час бесіди Крашенінніков зазначив, що Кремль залишився з тими артистами, які готові цинічно їсти у них з руки. І це не щирі люди, які горять ідеєю, а ті, які так чи інакше підсаджені на державне фінансування.

"Той же Акунін, він багата людина, успішний письменник, він зробив собі ім'я та давно не живе у Росії. Який йому сенс був би взагалі у це вписуватися? Повторюся, всі більш-менш значущі письменники, виконавці, композитори, актори постаралися якнайшвидше виїхати з РФ, бо всім хочеться залишатися у світовому контексті та продовжувати займатися творчістю вільно, а не писати якісь божевільні вірші про нацистів, як божевільна Юнна Моріц", - сказав політолог.

Нагадаємо, Федір Крашенінніков назвав єдиний сценарій, за якого Путіна можуть усунути від влади.

Раніше Федір Крашенінніков лаконічно спрогнозував подальші дії диктатора: "Він не збирається програвати".

Також Федір Крашенінніков спрогнозував, що Путін проявить жорстокість до росіян: "Це логіка громадянської війни".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини