28 березня 2023, 07:42

Орландо Блум у Києві: "Мама сказала: побачиш Зеленського – побажай йому перемогти", – відео

Кінозірка з Великої Британії Орландо Блум відвідав столицю України та зустрівся з президентом Зеленським, обговоривши важливі питання.

Орландо Блум у Києві: "Мама сказала: побачиш Зеленського – побажай йому перемогти", – відео

Минулими вихідними до столиці України завітав відомий актор (відомий за "Піратами карибського моря", "Гоббітом", "Царством небесним" і багатьма іншими кінострічками) та посол доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блум, який зустрівся з президентом Зеленським, відвідав Київський дитячий центр, а також узяв участь у кількох інших заходах. Про це повідомляється у "Фейсбуці" Володимира Зеленського.

Зустріч відомих людей вийшла вельми теплою. Додавав інтересу той факт, що Зеленський і Блум - колеги, які працюють у сфері кіномистецтва й інших галузях культури.

Президент України обговорив з англійським актором повоєнне відновлення шкільної інфраструктури, а також таке надважливе питання, як повернення українських дітей, примусово депортованих із захоплених районів на територію Російської Федерації.

Також на зустрічі було обговорено оптимізацію технічного забезпечення дистанційного навчання школярів у тих районах і областях, де поки що неможливо навчатися офлайн.

"Орландо Блум давно та змістовно працює з цим напрямом. Він уже був в Україні, на нашому Донбасі, ще до повномасштабної війни та знає, що принесла ця агресія та якими мають бути зусилля світу, щоб її зупинити, а після війни відновити Україну", - написав Зеленський.

Своєю чергою, британський актор подякував президенту за запрошення в Україну та сказав, що попросила його мати зробити під час зустрічі з главою нашої держави.

"Моя мама сказала: побачиш Зеленського - побажай йому перемогти", - підкреслив Блум.

Нагадаємо, актор із "Гри престолів" Глісон під час візиту до Києва допоміг ЗСУ, отримав автограф від Залужного та почув сигнал повітряної тривоги.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини