16 травня 2023, 18:33

Noize MC боляче вколов Путіна зі сцени та зірвав оплески залу

Російський музикант і опозиціонер Noize MC, який виступив проти війни з Україною, пожартував щодо смерті Володимира Путіна.

Noize MC боляче вколов Путіна зі сцени та зірвав оплески залу

Під час нещодавнього концерту відомий російський музикант Noize MC (Іван Алексєєв - ред.) зі сцени пожартував про смерть Володимира Путіна. Зал відреагував на слова артиста дуже позитивно.

Кадри публікує ТГ-канал "Україна 365".

"Під час виконання наступної пісні потрібно обов'язково загадати бажання. Тільки нікому його не розповідайте, а то не здохне", - сказав співак зі сцени.

У відповідь на ці слова глядачі почали голосно аплодувати та кричати на знак підтримки виконавця.

Noize MC неодноразово закликав зупинити війну проти України та називав Росію причиною кровопролиття у нашій країні.

Ба більше, він визнавав, як спочатку знав, що випущені по Харкову й інших українських містах ракети з Бєлгорода неодмінно повернуться "на батьківщину". Коли це почало відбуватися, репер не був здивований і нагадав росіянам про горе в Україні.

Раніше соліст гурту "Бі-2" Єгор Бортник назвав росіян, які підтримують війну, "тваринами". Він заявив, що більше ніколи не повернеться до Росії, яка пішла війною проти України.

Тим часом підгодований владою пропагандист Володимир Соловйов, схоже, переступив межу та почав кусати руку, що годує. В ефірі своєї передачі він звинуватив Кремль у тому, що Аллі Пугачовій дозволили приїхати до Росії.

Інші пропагандисти також були обурені візитом Примадонни та змагалися у майстерності її образи.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини