21 травня 2023, 22:25

"Барселона" записала звернення до "дорогих росіян" – реакція ФК "Шахтар" і "Динамо"

Новоявлений чемпіон Іспанії ФК "Барселона" образила українців роликом зі зверненням до російських уболівальників.

"Барселона" записала звернення до "дорогих росіян" – реакція ФК "Шахтар" і "Динамо"

Захисник ФК "Барселона" Алехандро Бальде та півзахисник Серхі Роберто з'явилися у ролику зі зверненням до російських уболівальників після того, як завоювали титул чемпіона Іспанії.

"Великий привіт усім уболівальникам "Барселони" у Росії! Скоро побачимося!" - заявив Бальде.

"Дорогі вболівальники з РФ! Велике спасибі за вашу підтримку й енергію!" - продовжив Роберто.

Це відео, безумовно, образило українців і викликало неоднозначну реакцію. Коментатор MEGOGO Віталій Кравченко нагадав спортсменам, що саме Росія бомбить українські міста, вбиваючи людей, а росіяни часто підтримують дії Кремля.

"Ганьба "Барселоні", Алехандро Бальде та Серхі Роберто за цей вчинок... Ми це засуджуємо", - сказав він, нагадавши, що Іспанія підтримує Україну, не тільки передаючи військову допомогу, а й гуманітарні вантажі. Київ безмежно вдячний союзнику за цю позицію.

Коментатор визнав, що після заяви футболістів фан-спільнота "Барселони" почне історію свого занепаду.

ФК "Динамо" звернувся до синьо-гранатових із пропозицією переїхати ближче до своїх російських уболівальників і подати заявку на участь у чемпіонаті РФ. Текст команди супроводили фото зруйнованого ракетою футбольного поля.

У ФК "Шахтар" пишуть, що, у той час як військові ЗСУ проходять непростий курс реабілітації у Барселоні, гравці Бальде та Роберто записують звернення до вболівальників з країни, яка зараз вбиває українців і знищує міста.

Як повідомлялося раніше, український боксер Василь Ломаченко програв бій за титул абсолютного чемпіона світу. Після бою він розплакався та зробив заяву про церкву, натякнувши, що, як і раніше, підтримує так званий Московський патріархат.

Росіяни вже встали на захист боксера, назвавши "дичиною" та "класичним домашнім пограбуванням" суддівство у поєдинку Хейні - Ломаченко.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини