24 травня 2023, 10:18

Українка Ілона Чорнобай зробила ексцентричний вчинок на Каннському фестивалі, щоб нагадати світу про війну

Ілона Чорнобай облила себе бутафорською кров'ю на червоній доріжці Каннського кінофестивалю 2023, щоб нагадати світу про жорстоку війну, яку РФ веде проти України.

Українка Ілона Чорнобай зробила ексцентричний вчинок на Каннському фестивалі, щоб нагадати світу про війну

Українська блогерка та фітнес-тренерка Ілона Чернобай, яка родом із прифронтового Краматорська, зробила ексцентричний вчинок на очах у всього світу, щоб нагадати демократичним країнам про безперервну кровопролитну війну в Україні. У яскравій сукні кольорів українського прапора краматорчанка пройшлася червоною доріжкою йі облила себе бутафорською кров'ю. Про це фітнес-тренерка розповіла у своєму Instagram-акаунті, опублікувавши також відео.

"Я використала свій шанс і цим вчинком нагадала, що відбувається в Україні! Люди не мають забувати про нас!" - написала Чорнобай.

Після того як блогерка облила себе "кров'ю", охорона заходу різко вивела українку із залу. Крім того, тепер їй заборонили вхід на кінофестиваль і деякі інші заходи у Франції, але українка зовсім не шкодує про свій вчинок, адже вона зробила це на підтримку людей, які проживають на окупованих частинах України.

Багато фоловерів звернули увагу на те, що охорона на Каннському кінофестивалі повела себе дуже грубо щодо українки, поводилася з нею як із терористом:

"Але як накинулися на дівчину, ніби на терориста, шарпаючи, штовхаючи...Ганьба!

Навіщо вони застосовують силу до неї? Вони не поліція, а вона не робить нічого незаконного.

З відео видно, як вони неадекватно її супроводжують... Вона ж не тікає та не чинить опору, дуже неадекватно.

Хочу подати до суду від Вашого імені на організаторів Каннського фестивалю. Згідно із законами Франції, вони не мали права застосовувати силу, спершу мали словесно запропонувати спуститися".

Також підписники засипали українку тисячами коментарів, багато хто захопився вчинком співвітчизниці:

"Спасибі, до сліз. Моє місто зараз під окупацією.

Ви зробили дуже сміливий перформанс. Дуже боляче було спостерігати, як Вас виштовхують.

Ілона, ти красуня та справжній патріот України!

Яка молодець! Незламна!

Неймовірна! Ось яка вона, Україна, безстрашна та така гарна!"

Нагадаємо, лідер рок-гурту Metallica Джеймс Гетфілд відвідав поранених українських солдатів у госпіталі - з'явилися кадри.

Також ми повідомляли, що актриса Тетяна Васильєва назвала Максима Галкіна "зрадником" і "сволотою" за його антивоєнні виступи, після чого російський пародист поставив путіністку на місце.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини