17 жовтня 2023, 14:37

У Росії актора Кирила Сафонова хочуть оголосити "іноагентом" за критику "СВО" та підтримку України

Сафонов виступив проти нападу Росії на Україну, за це якісь "ветерани" хочуть йому помститися.

У Росії актора Кирила Сафонова хочуть оголосити "іноагентом" за критику "СВО" та підтримку України

Відомий актор і режисер Кирило Сафонов, відомий за фільмами "Тетянин день", "Ці очі навпроти", "Дівчатка не здаються", може бути визнаний у Російській Федерації "іноземним агентом", передає Діалог.UA з посиланням на російські медіаресурси.

Як відомо, Сафонов у 2022 році виступив проти війни та разом із дружиною, співачкою Сашею Савельєвою, емігрував до Ізраїлю (за іншою інформацією, зоряна пара ще раніше отримала ізраїльське громадянство, а після вторгнення РФ в Україну остаточно вирішила порвати з країною-агресором).

Російські пропагандисти, серед яких і розкручений ТГ-канал SHOT, піддають актора хейту та звинувачують у "зраді".

"50-річний актор, у якого подвійне громадянство та нерухомість у Тель-Авіві, від початку СВО переїхав із дружиною та сином до Ізраїлю. Звідти писав у заборонену "Інсту" (соцмережа "Інстаграм" - ред.) пости на підтримку України та критикував дії Росії, а також опублікував фото з сином з уривком із пісні гурту "Океан Ельзи" українською мовою", - пишуть російські медійники.

Нині ж з'явилася інформація, що якісь "громадські працівники" з ура-патріотичного руху "Ветерани Росії" написали донос на актора ув Міністерство юстиції РФ. Вони вимагають визнати Сафонова "іноземним агентом" і навіть перевірити на фінансування української армії.

Нагадаємо, у Росії накинулися на актора Анатолія Бєлого за підтримку України та Ізраїлю, вимагаючи визнати його "іноземним агентом".

Як раніше повідомлялося, російський комік Гарік Харламов висміяв російську владу у пародії на "Дельтаплан" і ризикує тепер також бути "іноагентом".

Також ми писали, що пропутінська актриса Яна Поплавська (відома за роллю Червоної Шапочки), яка підтримала війну в Україні, захотіла, щоб "іноагентів" позбавляли громадянства та висилали з РФ.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини